• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-4684-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل توزیع برق کرمانشاه:

برای تامین برق مورد نیاز مسیر تردد زوار اربعین آماده‌ایم

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: برای تامین روشنایی موکب‌ها‌ و تامین برق مورد نیاز مسیر زوار اربعین آمادگی کامل داریم.

علیمراد مرادی‌مجد در گفت و گو با خبرنگار ایسنامنطقه کرمانشاه، از آمادگی شرکت توزیع برق استان برای روشنایی معابر در آستانه ایام اربعین خبر داد و گفت: سال گذشته حدود 40 میلیارد ریال برای تامین روشنایی مورد نیاز اربعین هزینه کردیم و با تدابیری که از سال‌های قبل انجام شده مشکلی برای روشنایی معابر وجود ندارد.

وی ادامه داد: هم اکنون تمام مسیر قصرشیرین به مرز خسروی تامین برق شده و روشنایی معابر آن برقرار است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از تامین برق مورد نیاز برای محوطه پایانه خسروی هم خبر داد و تاکید کرد: برق مورد نیاز برای روشنایی پارکینگ زوار هم تامین شده است.

مجد از تقویت زیرساخت‌های تامین برق برای خود شهر قصرشیرین هم یاد کرد کرد و افزود: در هیچ نقطه از شهر قصرشیرین نقص تامین برق و خاموشی نداریم.

به گفته این مسئول، برای شرایط حساس نیز ژانراتورهای تامین برق آماده شده که می‌تواند برق مورد نیاز برای یک شهر را تامین کند.

وی درباره تامین برق مورد نیاز موکب‌ها نیز خاطرنشان کرد: هر موکبی که شناسنامه‌دار بوده و از سوی مراجع مربوطه مورد تایید باشد، تامین برق خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه اظهار کرد: برق مطمئن برای مراکز حساس مانند مراکز فوریت‌های پزشکی، جایگاه‌های سوخت و ... نیز تامین است.

مجد از پای کار بودن اکیپ‌های شرکت نیروی برق در ایام اربعین هم یاد کرد که در صورت وجود هرگونه مشکل و نیاز در کوتاهترین زمان ممکن پای کار خواهند بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: