• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-14514-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان:

جابجایی بیش از 2 میلیون مسافر در کرمانشاه/ "مینی‌بوس‌ها" بیشترین مسافر را جابجا می‌کنند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از جابجایی بیش از دو میلیون مسافر در کرمانشاه در نیمه اول امسال خبر داد.

فریبرز کرمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه گفت: در شش ماهه امسال دو میلیون و 281 هزار و 914 مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان در محورهای استان جابجا شدند که در قالب 223 هزار و 921 مورد سفر انجام شده است.

وی با بیان اینکه این مسافرین از طریق اتوبوس، مینی‌بوس و سواری جابجا شدند، خاطرنشان کرد: تعداد مسافران جابجا شده با اتوبوس بیش از 607 هزار نفر، با مینی‌بوس بیش از یک میلیون و 214 هزار نفر و با سواری بیش از 459 هزار نفر بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه یادآوری کرد: از این بیش از دو میلیون مسافری که جابجا شدند حدود یک میلیون و 196 هزار نفر در داخل استان جابجایی داشته اند.


کرمی با اشاره به فعالیت حدود 70 شرکت حمل و نقل مسافری در استان کرمانشاه، افزود: جابجایی مسافرین توسط بیش از 200 دستگاه اتوبوس، بیش از 980  دستگاه مینی‌بوس و بیش از 780 دستگاه سواری در استان صورت گرفته است.

وی تعداد رانندگانی که در بخش حمل و نقل مسافر برون شهری در کرمانشاه فعالیت دارند را نیز 3377 نفر اعلام کرد و ادامه داد: از این تعداد 636 نفر راننده اتوبوس، 1269 نفر راننده مینی‌بوس و مابقی راننده سواری هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: