• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-16114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

افتتاح مرکز ارتقاء شایستگی‌های حرفه‌ای دانشجویان در دانشگاه رازی

مرکز ارتقاء شایستگی‌های حرفه‌ای دانشجویان(SCD) باحضور مسئولین فنی و حرفه ای و دانشگاه رازی کرمانشاه در دانشکده برق این دانشگاه  افتتاح شد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، یاور محمدی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمانشاه در آیین افتتاح این مرکز بر لزوم افزایش همکاری این دستگاه با دانشگاه تاکید کرد و افزود: برنامه ما حرکت در جهت آموزش‌های هدفمند است و این مهم منجر به صرفه جویی در هزینه‌ها و ایجاد بستر مهارت آموزی خواهد شد.   

وی افزود: با توجه به اینکه دانشگاه حجم زیادی از نیروی تحصیل کرده را در اختیار دارد، رغبت و تمایل بیشتری برای همکاری با دانشگاه داریم .  

محمدی گفت: در راستای اجرای طرح توانمندسازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال و به استناد برنامه ششم توسعه و دستور العمل ایجاد مراکز ارتقاء شایستگی‌های حرفه‌ای دانشجویان در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه ها و موسسات آموزش عالی، با تأسیس مرکز SCD برای سه سال موافقت شده است.

  محمدابراهیم اعلمی آل آقا رئیس دانشگاه رازی نیز اظهارکرد: دانشجویان نسبت به کسب توانمندیهای مهارتی تمایل و رغبت دارند و این مهم سبب تقویت اعتماد به نفس در آنان و خوداتکایی  دانشجویان می شود.

  وی بر تعامل هرچه بیشتر دو مجموعه دانشگاه رازی و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه در راستا ارتقاء توانمندی‌های مهارتی دانشجویان تأکید کرد.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: