• سه شنبه ۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-7184-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه:

شهرک صنعتی "زاگرس" می‎تواند ظرف 2 سال بیش از 1000 فرصت شغلی ایجاد کند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت: ظرف دو سال آینده هزار تا 1500 شغل در واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک صنعتی "زاگرس" ایجاد خواهد شد.

بیژن کردستانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، شهرک صنعتی زاگرس را بزرگترین شهرک صنعتی در غرب کشور دانست که 1300 هکتار وسعت دارد و افزود: اکنون 260 هکتار از وسعت این شهرک صنعتی عملیاتی و زیرساخت‌های آن فراهم شده و آماده واگذاری به سرمایه‌گذاران است.

وی ادامه داد: زیرساخت‌های این شهرک صنعتی در کمتر از دو سال و طی سال‌های 96 و 97 فراهم شده و جای یپشرفت بسیار زیادی دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه از استقبال 100 واحد صنعتی برای سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی زاگرس یاد کرد و گفت: امیدواریم این واحدها طی دو سال آینده به بهره‌برداری برسد.

به گفته این مسئول، اگر در هر واحد 10 تا 15 نفر هم مشغول به کار شوند، ظرف دو سال آینده نزدیک به 1500 فرصت شغلی در شهرک صنعتی زاگرس کرمانشاه ایجاد خواهد شد.

کردستانی با اشاره به مزیت‌های شهرک صنعتی زاگرس کرمانشاه، اضافه کرد: این شهرک از شرایط مناطق کمتر توسعه یافته برخودار است و 13 سال معافیت مالیاتی دارد که برای سرمایه‌گذاران جذاب است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه از راه دسترسی مناسب شهرک صنعتی زاگرس هم یاد کرد و افزود: این شهرک صنعتی تا مرکز شهر حدود 13 کیلومتر فاصله دارد و بعد مسافت آن تا فرودگاه و راه‌آهن کرمانشاه نیز بسیار کم است.

وی از فراهم بودن زیرساخت‌های آب، برق، گاز و مخابرات در این شهرک خبر داد و عنوان کرد: راه دسترسی این شهرک نیز به طور کامل آسفالت است.

کردستانی خاطرنشان کرد: در این شهرک زمین با شرایط و قیمت مناسب در اختیار سرمایه‌گذاران قرار خواهد گرفت و نباید این فرصت را از دست بدهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: