• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-25514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دادستان کرمانشاه اعلام کرد:

صدور کیفرخواست برای 8 مدیر یک شرکت دولتی در کرمانشاه

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از صدور کیفرخواست برای هشت نفر از مدیران یک شرکت دولتی که باعث تضییع اموال دولتی شده‌اند، خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدحسین صادقی در این باره اظهارکرد: اخیرا ازسوی دادسرای استان برای هشت نفر از مدیرانی که با اقدامات خود باعث تضییع اموال دولتی شده اند با صدور کیفر خواست، تقاضای تعیین کیفر و جبران خسارت وارده شده است.

وی با بیان اینکه این هشت نفر از مدیران سابق یک شرکت دولتی در استان هستند، افزود: این افراد به سبب عدم مطالعه کافی در خصوص نحوه اجرای پروژه قبل از انعقاد قرارداد، اضافه پرداخت‌های متعدد و خارج از قرارداد به پیمانکار و تاخیر غیرمتعارف در به بهره برداری رساندن پروژه مورد استنطاق قرار گرفته ‎اند.

 دادستان کرمانشاه اضافه کرد: پس از تکمیل تحقیقات برای این هشت نفر به اتهام تضییع اموال دولتی کیفرخواست صادر شده است.

وی در پایان باتاکید براینکه مدیر، ذیحساب و کارپرداز دستگاه ها و شرکت ها درنحوه هزینه کرد اعتبارات تخصیص یافته و ممیزی و پذیرش اسناد هزینه ملزم به رعایت دقیق مقررات قانونی هستند، عنوان کرد: دستگاه قضایی در راستای صیانت از بیت المال و حفظ حقوق عمومی و مواجهه  جدی و بازدارنده نسبت به مصادیق تخطی از ضوابط ترسیم شده ازسوی قانونگذار با خط کش قانون به محک اقدامات می پردازد و هیچگونه مماشات و چشم پوشی نخواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: