• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-8384-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعزیرات استان خبر داد:

تشدید نظارت‌های تعزیرات بر مراکز ارائه خدمات به زوار اربعین در کرمانشاه

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از اجرای طرح تشدید نظارت به مناسبت ایام اربعین خبر داد و گفت: مراکز ارائه خدمات و خصوصا رستوران‌ها و مراکز خدماتی رفاهی بین راهی در اولویت نظارت هستند.

داریوش جودکی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به نزدیک شدن ایام اربعین و تردد زوار از طریق استان کرمانشاه، اظهار کرد: از چندی قبل که ورود زائرین به صورت پراکنده آغاز شده نظارت‌ها را آغاز کردیم و در روزهای آتی که اوج حضور زوار را خواهیم داشت نظارت‌ها هم تشدید می‌شود.

وی ادامه داد: اولویت نظارت بر مراکز ارائه خدمات خصوصا در بخش رستوران‌ها و حمل و نقل است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از برخورد با هرگونه تخلف اقتصادی و بهداشتی خبر داد و یادآور شد: گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، عرضه اقلام غیربهداشتی، اخذ وجه اضافه  از زوار به هر عنوان و ... از مصادیق تخلفاتی است که با آنها برخورد خواهیم کرد.

جودکی خاطرنشان کرد: رسیدگی به این تخلفات خارج از نوبت و در کوتاهترین زمان صورت می‌گیرد تا معطلی برای زوار پیش نیاید.

وی ادامه داد: حتی اگر زوار به شهر خود برگردند، بدون نیاز به حضور آنها به پرونده تخلفی که نسبت به آن شکایت داشتند رسیدگی خواهد شد و اگر نیاز به پرداخت وجهی بابت خسارت به آنها باشد، به حسابشان واریز خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه  از نظارت جدی بر مراکز صدور ویزا هم یاد کرد و افزود: مردم می‌توانند هرگونه تخلف و شکایت را با تلفن 135 و یا سامانه پیامکی  300000135 در میان بگذارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: