• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-884-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:

با عرضه چند نرخی کالاها در بازار کرمانشاه برخورد می‌کنیم

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از برخورد جدی با عرضه چند نرخی کالاها در سطح بازار خبر داد.

محسن رستمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، از تشدید نظارت بر بازار کرمانشاه خبر داد و افزود: با توان بیشتری به حوزه نظارت وارد شده ایم و حضور بازرسین سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف در سطح بازار بسیار پررنگ‌تر شده است.

وی از برخورد با هرگونه تخلف از جمله گرانفروشی، کم‌فروشی، عدم عرضه کالا و ... خبر داد و افزود: خوشبختانه کمبود هیچ کالای خاصی در سطح بازار گزارش نشده و کالاهایی که مردم روی آن حساسیت داشتند مانند رب گوجه، روغن و ... با تمام توان در استان تولید می‎شود.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه درباره افزایش قیمت و کمبود برخی انواع محصولات کشاورزی مانند سیب‌زمینی، گوجه و ... نیز اظهار کرد: با ممنوعیت صادرات گوجه و سیب زمینی هم اکنون هیچ کمبودی در بازار نداریم و قیمت‌ها نیز به روال منطقی قبل برگشته است.

رستمی تخلف چند نرخی بودن برخی اقلام مشابهدر سطح مغازه‎های مختلف هم گفت: این امر مربوط به تفاوت قیمت قدیم و جدید کالاها است که مغازه‌داران باید هر کالایی را بر اساس قیمتی که برایشان می‌آید، عرضه کنند.

وی با بیان اینکه هیچ مغازه‌داری حق ندارد کالایی که با قیمت پایین آورده را با نرخ جدید عرضه کند، تاکید کرد: در صورت مشاهده این تخلف برخورد جدی با واحد صنفی صورت خواهد گرفت.

به گفته این مسئول، اگر مغازه‌داران کالایی که قیمت روی آن ثابت است را با چند نرخ متفاوت عرضه کنند، تخلف کرده‌اند.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در پایان خواستار همکاری مردم برای افزایش نظارت بر بازار شد و افزود: از مردم می‌خواهیم هرگونه تخلف را با تلفن 124 در میان بگذارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: