• پنجشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-3414-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه:

بسیجی‌وار فعالیت کنیم بحران‌های فعلی را پشت سرمی‌گذاریم

حوزه مقاومت بسیج امام موسی کاظم (ع) استانداری کرمانشاه، امروز (3 آبان) با حضور استاندار، فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) و جمعی از مدیران استان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در این مراسم با بیان اینکه فرهنگ بسیجی تبدیل به یک فرهنگ عمومی شده گفت: در طول سالهای پس از انقلاب بسیاری مخاطرات پیش روی کشور با همین فرهنگ بسیجی تبدیل به یک فرصت شد و اگر بخواهیم از بهترین دستاوردهای انقلاب نام ببریم، اولین آن قطعا بسیج خواهد بود.

وی به اقدامات و فعالیت های ارزشمند بسیج در طول سالهای دفاع مقدس اشاره کرد وافزود: این بسیج بود که موجب شد هزینه و مدیریت جنگ و پیشبرد جنگ به نحوی به مردم واگذار شود و این گنجینه ارزشمندی که امروز از دفاع مقدس داریم حاصل همین روحیه بسیجی در آن سالها است.

وی افزود: بسیج به قدری عملکرد درخشانی در بحران‌های کشور داشته و دارد که هرجا بحث از عبور از بحران و سختی باشد، ناخودآگاه کلمه بسیجی بر زبان ها جاری می شود که باید با مدیریت بسیجی از این مشکل عبور کرد.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه بسیج تمام موانع بر سر راه پیشرفت کشور را کنار می زند، گفت: در شرایط امروز تحریم و جنگ اقتصادی و روانی که دشمنان علیه کشور به راه انداخته نیز فرهنگ بسیجی و انسجام بسیجی است که می تواند راهگشا باشد.

وی تاکید کرد: اگر امروز همه در کنار هم بوده و بسیجی وار فعالیت کنیم قطعا این مشکلات را هم پشت سر می گذاریم و از بحران های فعلی عبور می کنیم.

بازوند بسیج را سرمایه بزرگ کشور دانست و افزود: هرچه در تقویت این سرمایه تلاش کنیم می توانیم بر تهدیدهای احتمالی پیش رو فائق آییم و همه باید درکنار هم این دستاورد بزرگ انقلاب را تقویت کرده و آن را به نسل های آینده برسانیم.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: