• پنجشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

با گذر زمان اهمیت استکبارستیزی امام(ره) بیشتر احساس می‌شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: هر چه زمان می گذرد اهمیت استکبارستیزی امام(ره) بیشتر احساس می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما در جلسه استانی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و یوم الله 13 آبان، اظهار داشت:  امروز تقریبا برای همه ثابت شده که بیشترین گرفتاری ملت‌ها زیر سر آمریکاست و هر جنایتی که در دنیا وجود دارد مثل کشتار وحشیانه مردم یمن و فلسطین در نهایت به اتاق های فکر آمریکا ختم می شود.

وی افزود: یکی از سیاست‌مداران ترکیه گفته بود که سنگی نیست که بردارید و زیر آن دست آمریکا را مشاهده نکنید و این کنایه بی راه نیست.  همانطور که قتل خاشقچی نیز بنا بر تایید بسیاری از تحلیل گران با اجازه و هدایت آمریکا بوده است.

آیت الله علما گفت: انقلاب اسلامی ایران با سیاست مبارزه با ابرقدرت‌های جهان و با دست خالی شروع به فعالیت کرد و در همان ابتدای انقلاب سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه این انقلاب اعمال کردند و امروز علیرغم خواست آنها  ایران به یک ابرقدرت تبدیل شده است.

امام جمعه کرمانشاه از همه مردم و مسئولان درخواست کرد برای بر آب دادن دوباره رویاهای آمریکا مبنی بر ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران در روز 13 آبان امسال که به خاطر تهدیدات توخالی رییس جمهور آمریکا متفاوت از سالهای گذشته است حضوری باشکوه داشته باشند و دوباره نشان دهند که این مردم جوهره این انقلاب را علیرغم همه سختی ها و مشکلات موجود می خواهند و آن را حفاظت می کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: