• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-2084-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان:

تا سال 99 کار اجرایی 8 "ناحیه صنعتی روستایی" در کرمانشاه آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت: بنا داریم تا سال 13999 عملیات اجرایی هشت ناحیه صنعتی روستایی را در استان آغاز کنیم.

بیژن کردستانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، از وجود 21 شهرک و ناحیه صنعتی در استان کرمانشاه خبر داد و افزود: از این تعداد پنج ناحیه صنعتی و 16 شهرک صنعتی است.

وی با بیان اینکه هم اکنون هیچ شهری در کرمانشاه فاقد ناحیه صنعتی نیست، اظهار کرد: در تمام شهرستان‌های استان حداقل یک شهرک و یا ناحیه صنعتی داریم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه از برنامه برای توسعه نواحی صنعتی در استان یاد کرد و ادامه داد: بنا داریم امسال چهار ناحیه صنعتی روستایی را در مناطق کمتر توسعه یافته استان شناسایی و مصوب کنیم تا عملیات اجرایی آنها در سال 98 آغاز شود.

کردستانی مناطق پیشنهاد شده برای احداث نواحی صنعتی روستایی را شامل بخش سرفیروزآباد در شهرستان کرمانشاه، بخش گودین کنگاور، ناحیه صنعتی روستایی در شهرستان سنقر و کلیایی و شهرستان اسلام‌آبادغرب اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد: سال آینده نیز چهار ناحیه صنعتی روستایی دیگر را شناسایی و عملیات اجرایی آنها را در سال 99 آغاز خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه هدف از راه‌اندازی این نواحی را حمایت از سرمایه‌گذارانی دانست که قرار است با کمک تسهیلات اشتغال پایدار روستایی فعالیت کنند و لازم است زیرساخت‌های لازم برای آنها فراهم شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: