• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-2984-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

معاون صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:

نظارت بر بازار "لبنیات" کرمانشاه تشدید می‌شود/ افزایش خودسرانه قیمت ممنوع

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: نظارت‌ها بر بازار لبنیات کرمانشاه در سطح واحدهای تولیدی و صنفی تشدید خواهد شد.

علی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به مشکلاتی که در بازار لبنیات ایجاد شده، اظهار کرد: فعلا هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت لبنیات گرفته نشده و هرگونه افزایش قیمت خودسرانه تخلف است.

وی ادامه داد: نه واحدهای تولیدی و نه صنفی فعلا حق افزایش قیمت محصولات لبنی را ندارند.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه یادآوری کرد: قرار است وزارت جهاد کشاورزی در ستاد تنظیم بازار کشور درباره وضعیت لبنیات و قیمت آن تصمیم‌گیری کند اما تا آن زمان قیمت‌ها به روال قبل خواهد بود.

اسماعیلی از تشدید نظارت‌ها در استان و خصوصا سطح شهر کرمانشاه هم خبر داد و افزود: از امروز (12 آبان) اکیپی متشکل از سازمان صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، تعزیرات حکومتی و ... نظارت بر واحدهای تولیدی و صنفی را تشدید خواهند کرد.

وی از برخورد جدی با هرگونه افزایش قیمت و یا کاهش وزن محصولات لبنی خبر داد و عنوان کرد: پرونده متخلفین به تعزیرات حکومتی ارجاع خواهد شد.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با بیان اینکه کارخانجات صنایع لبنی نیز حق افزایش قیمت را ندارند، تاکید کرد: اگر افزایش قیمت از سوی کارخانجات خارج از استان باشد نیز موضوع از طریق دستگاه‌های نظارتی در سطح کشور پیگیری خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: