• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-3684-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان:

کمبود "لاستیک" برای اتوبوس‌های کرمانشاه نداریم/ حمل و نقل مسافران روان است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: کمبود لاستیک برای ناوگان اتوبوسرانی برون شهری استان و مشکلی برای حمل و نقل مسافران وجود ندارد.

 فریبرز کرمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، عدم حمل و نقل مسافران توسط اتوبوس‌های کرمانشاه را رد کرد و افزود: مشکلی برای جابجایی مسافران در کرمانشاه نداریم و اتوبوس‌ها هم اکنون در محورهای مختلف در حال جابجایی مسافران هستند.

وی یادآور شد: در ایام اربعین برای اینکه افزایش هزینه‌ای در حمل و نقل رخ ندهد و مسافران معطل نشوند، یک جفت لاستیک با تعرفه مصوب در اختیار رانندگانی که مسافران را جابجا می‌کردند قرار گرفت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از توزیع لاستیک مورد نیاز اتوبوس‌های برون شهری کرمانشاه هم خبر داد و عنوان کرد: تاکنون بیش از 600 جفت لاستیک با تعرفه مصوب در اختیار اتوبوس‌ها قرار گرفته است.

به گفته کرمی، توزیع لاستیک به اندازه مورد نیاز رانندگان همچنان ادامه خواهد داشت و کمبودی در بحث لاستیک اتوبوس‌ها وجود ندارد.

وی با اشاره به فعالیت 213 دستگاه اتوبوس برون شهری در کرمانشاه، خاطرنشان کرد: لاستیک با تعرفه مصوب در اختیار رانندگانی قرار می‌گیرد که کارکرد داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: