• شنبه ۲۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-19614-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

پرونده نمایشگاه "کتاب" کرمانشاه با فروش 2.5 میلیاردی بسته شد

چهاردهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه با فروش 2.5 میلیارد تومانی کتاب به کار خود پایان داد.

حجت الاسلام رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار سرویس «فرهنگی و هنری» ایسنا منطقه کرمانشاه با اشاره به برگزاری چهاردهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه از 20 تا 25 آبان ماه، گفت: این نمایشگاه امسال با حضور بیش از 500 ناشر برگزار شد.

وی از عرضه 100 هزار عنوان کتاب در این دوره نمایشگاه خبر داد وافزود: خوشبختانه این دوره نمایشگاه با استقبال خوب مردم کرمانشاه همراه بود.

وی از فروش 850 میلیون تومان بن خرید کتاب در این نمایشگاه خبر داد و افزود: باتوجه به این میزان فروش بن می‌توان گفت حدود 2.5 میلیارد تومان کتاب در این نمایشگاه به فروش رفته که رقم قابل توجهی است.

جعفری به افزایش قیمت کتاب در سال جاری اشاره کرد و افزود: با توجه به این مسئله و نیز برپایی این نمایشگاه در اواخر ماه که عمدتا مردم هنوز حقوق نگرفته‌اند، انتظار می‌رفت استقبال مردم مانند سالهای گذشته نباشد، اما خوشبختانه مردم فرهنگ دوست کرمانشاه نشان دادند که در هر شرایطی علاقه خود به کتاب را فراموش نمی کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به کمبود بن در آخرین روز نمایشگاه اشاره کرد و افزود: به خاطر استقبال زیاد مردم بن خرید کتاب ساعت 16 روز گذشته(جمعه) به اتمام رسید و به همین علت نتوانستیم ساعت برپایی نمایشگاه را تمدید کنیم.

جعفری از برپایی بیش از 15 برنامه جانبی فرهنگی و هنری در حاشیه این دوره نمایشگاه خبر داد و افزود: خوشبختانه استقبال مردمی از این برنامه‌ها نیز مطلوب بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: