• شنبه ۲۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-1285-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه:

اکنون زمان دعواهای سیاسی نیست

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه با بیان اینکه در شرایط کنونی نباید به دنبال دعواهای سیاسی باشیم، گفت: صاحبات تریبون نیز نباید اینقدر اخبار تحریم را به جامعه پمپاژ کنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بهرام سلیمانی در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه که امروز (26 آبان) برگزار شد با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی طی 40 سال اخیر همواره با مشکلات زیادی از سوی استکبار مواجه بوده، افزود: این مشکلات ناشی از تفاوت ارزش‌های ما با غرب است. ما قصد داریم دنیای خود را آنطور که می‌خواهیم و برپایه تعامل سازنده و عزتمندانه با دنیا بسازیم.

وی با بیان اینکه دشمن با تحمیل جنگ روانی و اقتصادی قصد دارد به اهداف خود علیه نظام ما برسد، تنها راه عبور از شرایط فعلی را اتحاد بین مسئولین و مردم دانست.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه در ادامه ضمن دفاع از برجام، اظهار کرد: دولت با اقتدار تمام و در سایه هدایت مقام معظم رهبری کار بزرگ و پیچیده‌ای به نام برجام را به نتیجه رساند که یکی از توافقات بزرگ بین ایران و شش کشور قدرتمند دنیا بود.

به گفته سلیمانی، اگر امروز شاهد نانجیبی و عهدشکنی آمریکا در موضوع برجام هستیم، بیانگر درست بودن تصمیم  نظام در برجام است.

وی معتقد است اگر برجام نبود اکنون ایران نیز مانند چند کشور دیگر هنوز از فصل هفت منشور سازمان ملل خارج نشده بود و شرایط خوبی نداشت.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه با بیام اینکه تاثیرات مثبت برجام در کشور مشهود بود و باعث شد اروپا، منصفان دنیا و حتی برخی نخبگان آمریکا با رفتار نابخردانه ترامپ مقابله کنند، یادآوری کرد: شرایط خوب و مثبت اقتصادی بعد از برجام در کشور حاکم بود و در حال طی کردن مسیر آرامش و توسعه بودیم که ترامپ برخی معادلات را بر هم زد.

سلیمانی از رای اخیر لاهه به نفع ایران هم یاد کرد که متاسفانه علی رغم دستاورد بزرگی که بود در رسانه‎ها به خوبی منعکس نشد و عنوان کرد: اخبار خوبی از این دست باید بیشتر از اخبار مخرب که ذهن مردم را مشغول می‌کند در جامعه منعکس شود.

وی با بیان اینکه مردم نباید از توفیقات اینچنینی که نظام به دست می‌آورد غافل باشند، خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی نباید با حاشیه پراکنی، تمرکز مسئولین را از رصد برنامه‌های دشمن برهم بزنیم.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه از شرایط کنونی کشور به منزله خودرویی یاد کرد که در مسیر سنگلاخی در حال حرکت است و افزود: امروز در عین حالی که باید اختلاف سلیقه‌ها را به رسمیت بشناسیم،  اما جای دعواهای سیاسی و جناحی نیست.

وی معتقد است، در شرایط فعلی کشور فقط باید به فکر افزایش دلسبتگی مردم به نظام باشیم و مسئولین  نیز باید قدرت خود را حفظ کنند و در برابر رجزخوانی آمریکا قالب تهی نکنند.

سلیمانی از صاحبان تریبون‌ها هم خواست از پمپاژ مسائل منفی مانند تحریم‌ها به جامعه خودداری کنند و به فکر تزریق آرامش به جامعه باشند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه به انتخاب بخشدار مرکزی کرمانشاه هم اشاره داشت و گفت: بخش مرکزی کرمانشاه از برخی شهرستان‌های استان بزرگتر و پرجمعیت‌تر است و مسائل خاص خود را دارد.

وی از بخشدار جدید خواست مواردی مانند توسعه روستاها، استفاده بهینه از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری، نظارت جدی بر عملکرد دهیاری و بودجه آنها و ... را در دستور کار خود قرار دهد.

در این نشست علی فتحی به عنوان بخشدار مرکزی کرمانشاه معرفی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: