• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-1485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان:

برای شکست توطئه‌های دشمنان باید متحد باشیم

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: برای پیشبرد اهداف انقلاب و شکست توطئه های  دشمنان باید متحد و یک صدا باشیم.

آیت الله امان الله نریمانی به مناسبت هفته وحدت در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با تاکید بر اینکه اختلاف و تفرقه در اسلام جایی ندارد، افزود: اختلافی که به درگیری، جدایی، تهدید و نفی کردن منجر شود در اسلام پذیرفتنی نیست.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در ادامه اختلاف و تفرقه را با اختلاف نظر متفاوت دانست و اظهار کرد: وجود اختلاف نظر حتی در میان اعضای یک خانواده هم اجتناب ناپذیر است و اصلا اختلاف نظر لازمه پیشرفت است، اما این موضوع با اختلاف و تفرقه در تضاد است.

وی در ادامه با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره بر ضرورت اتحاد تاکید دارند، اضافه کرد: همه ما از قوای سه گانه گرفته تا دولت و مردم باید برای داشتن اتحاد دست به دست هم دهیم زیرا برای پیشبرد اهداف خود و شکست دشمنان باید یک صدا باشیم.

وی با بیان اینکه تا زمانی که وحدت داشته باشیم و پشت سر رهبری حرکت کنیم هیچ خطری ما را تهدید نخواهد کرد، گفت: اگر عده ای در داخل کشور حرف دشمنان را می زنند و مردم را به سمت خواست دشمن سوق می دهند، باید هر طور شده و با کار فرهنگی بیدارشان کرد و یا در غیر این صورت منزویشان کرد.

وی تاکید کرد: دشمنان اسلام نه فقط امروز و نه فقط در ایران اسلامی، بلکه در طول تاریخ و در همه جا به دنبال ایجاد تفرقه در بین مسلمانان برای رسیدن به اهدافشان هستند.

آیت الله نریمانی ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی را خنثی کننده تهدیدات دشمن در همه زمانهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و با اشاره به تهدیدات کنونی دشمن، تصریح کرد: همه ما باز هم سختی ها را تحمل می کنیم به امید اینکه  تهدیدها و تحریم ها سبب نشود چراغ سبز به دشمن نشان دهیم و در این راه تمامی مسئولین باید برای حل مشکلات موجود تلاش کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: