• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-23414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

"مادران" نمونه کرمانشاه تجلیل شدند

نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان کرمانشاه باتجلیل از مادران نمونه کرمانشاهی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، در این مراسم که امروز(30 آبان) با همکاری بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه در تالار بعثت برگزار شد، 15 مادر نمونه کرمانشاهی مورد تقدیر قرار گرفتند.

غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد مادر در این همایش بابیان اینکه پایه ریزی این بنیاد در سال 93 و باهدف ارج نهادن به مقام بی بدیل مادر انجام گرفت، اظهار کرد: تاکنون در 28 استان کشور این مراسم برگزار شده است.

وی برلزوم ترویج فرهنگ تکریم مادران تاکید کرد و گفت: جوانان برای رسیدن به موفقیت باید پنج اصل ایمان به خدا، امید به زندگی، تلاش، احترام به والدین بویژه مادر و کمک به دیگران را باید سرلوحه امور خود قرار دهند.

بنیانگذار بنیاد مادر خاطرنشان کرد: در قرآن کریم چهار بار واژه مادر و دوبار واژه پدر بکار رفته و این نشان از اهمیت رکن مادر در خانواده است که باید آن را گرامی داشت.

همچنین سعیده  فهیم مدیر دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه نیز اعلام کرد: امروز در این همایش از مادرانی تقدیر خواهیم کرد که شاخص های برجسته ای را دارا هستند.

به گفته این مسئول از بین 15 مادر نمونه کرمانشاهی که در این مراسم تجلیل می شوند، دو مادر برای تجلیل به همایش کشوری مادران نمونه معرفی خواهند شد.

در ادامه این مراسم، باحضور استاندار کرمانشاه از یادمان مقام والای مادر در استان کرمانشاه رونمایی شد.

  در این مراسم از شهناز نصیری، سعادت ویسی، بطول زیدی، مهناز فتاحی، بدری سادات فیض جعفری، شرف مرادی، نصرت فرجی، اسماء شریفی، هاجر محمودی، رعنا الیاسی، مرضیه ایده پور، کبری کوشکی، مهدخت نظری، فرشته ندافی و فریده همزه ای به عنوان 15 مادر نمونه کرمانشاه تجلیل شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: