• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-587-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری کرمانشاه:

برای نشاط‌ افزایی در جامعه با تمام توان کار کنیم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: پشتوانه غنی فرهنگی و آیینی استان می تواند در شادی بخشی و نشاط افزایی در جامعه بسیار موثر باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار در کارگروه ویژه جشن های مهربانی با اشاره به برگزاری جشنواره اقوام و مذاهب در استان گفت: این جشنواره می تواند به عنوان برنامه خاص استان سالانه و در سطح ملی برگزار شود.

وی با بیان اینکه برپایی جشنواره ها در استان موجب جذب گردشگران خارجی و داخلی خواهد شد افزود: ثمره این برنامه ها برجسته شدن نام کرمانشاه و توجه به داشته های استان است، ضمن اینکه موجب سرگرمی و نشاط افزایی مردم می شود.

الهی تبار اظهار کرد: باید برای شادی بخشی و نشاط افزایی در جامعه هر چه در توان داریم بکار بگیریم، البته به دنبال شادی هستیم که برگرفته از فرهنگ دینی و ملی است که پشتوانه قوی نیز دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه بر ارتباط هرچه بیشتر دستگاه ها با انجمن ها وتشکل های غیردولتی نیز تاکید کرد و گفت: بسیاری از مدیران با سازمانهای مردم نهاد نزدیک نیستند و از این ظرفیت بهره نمی برند، در حالیکه راه ایجاد مشارکت اجتماعی از همکاری نزدیک با این تشکلها می گذرد.

الهی تبار در ادامه با بیان اینکه آموزش و پرورش نقش کلیدی در نشاط افزایی جامعه دارد افزود: در موضوع ایجاد شور و نشاط  باید آموزش و پرورشبه صورت جدی ورود داشته باشد، چرا که دانش آموز شاد و با نشاط فضای خانواده را نیز با طراوت می کند.

در این کارگروه دستگاه ها و ادارات فرهنگی استان کرمانشاه پیشنهادات خود برای ویژه جشن های مهربانی را ارائه کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: