• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-4284-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان:

بیش از 30 هزار حلقه "لاستیک" بین ناوگان حمل و نقل سنگین کرمانشاه توزیع شده است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: تاکنون بیش از 30 هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل سنگین باری و مسافری استان توزیع شده است.

فریبرز کرمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، از توزیع 30 هزار حلقه لاستیک در قالب 32 مرحله بین ناوگان حمل و نقل استان خبر داد و افزود: توزیع لاستیک برای خودروهای سنگین در حوزه حمل و نقل بار و مسافر بوده است.

وی اظهار کرد: این تعداد لاستیک بین 17 هزار دستگاه خودرویی توزیع شده که فعالیت حمل و نقل دارند و کارت هوشمند آنها فعال است.

به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، کرمانشاه از نظر جذب لاستیک نسبت به ناوگان حمل و نقل رتبه دوم کشور را کسب کرده است.

کرمی با بیان اینکه عرضه لاستیک به صورت حواله‌ای و با نرخ دولتی عرضه شده، یادآوری کرد: این لاستیک‌ها شامل 12 تا 13 نوع لاستیک سایز 700 به بالا و از برندهای مختلف بوده که قیمت هرکدام از آنها متفاوت است.

وی گفت: هم اکنون هریک از خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل استان حتما یک مرحله لاستیک دریافت کرده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه توزیع لاستیک با همکاری انجمن‌های صنفی صورت گرفته، خاطرنشان کرد: حتما اولویت با رانندگانی است که میزان فعالیت بیشتری دارند.

کرمی یادآوری کرد: توزیع این میزان لاستیک به معنای آن نیست که دیگر کمبود و مشکلی وجود ندارد، اما کرمانشاه از استان‌های برتر در زمینه جذب و توزیع لاستیک است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: