• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

همه وظیفه داریم از انقلاب حراست کنیم

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه گفت: دلیل اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی ایران،  ارزش ها و آرمانهای  آسمانی و اسلامی آن است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه،  آیت الله "مصطفی علما" در نشست شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین  سالروز پیروزی انقلاب اسلامی استان، اظهار داشت: باید ارزش های مهم انقلاب اسلامی ایران که خون های زیادی برای حفظ این ارزش ها ریخته شده  را به جوانان و نسل های جدید و آینده معرفی کنیم.

وی گفت: ارزش های اسلامی این انقلاب است که سبب قدرت روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان شده است.

امام جمعه کرمانشاه افزود: با تکیه بر این ارزش ها است که امروز ایران در مقابل ابرقدرت بزرگ جهان یعنی آمریکای جنایتکار ایستاده، وگرنه قدرت نظامی و اقتصاد ما قابل قیاس با آنها نیست و این مقاومت و ایستادگی  قوت خود را از این ارزش ها دارد.

وی با بیان اینکه از تمام سختی های پیش رو و فشارهای آمریکا بر ایران نیز با  اقتدار خواهیم گذشت، گفت: نباید فراموش نکنیم روزهایی را که ارتش بعث عراق با حضور نیروهای نظامی از 50 کشور جهان و تجهیزات مدرن  و حمایت های  گسترده همه قدرت های بزرگ جهان به کشور ما حمله کردند و شکست خوردند.

آیت الله علما افزود: امروز وظیفه همه مسئولین و مردم است که از این انقلاب و نظام ارزشمند حراست کنند، چرا که برای  اینکه امروز به این نقطه از پیشرفت و استقلال و عزت برسیم خون های فراوانی ریخته شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: