• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-15314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم بسکتبال مانیزان:

می‌خواهیم ریشه خود در بسکتبال ایران را حفط کنیم

سرمربی تیم بسکتبال مانیزان کرمانشاه به سابقه 10 ساله این تیم در لیگ بسکتبال ایران اشاره کرد و گفت: امسال آمادگی حضور در لیگ را نداشتیم، اما صرفا به منظور حفظ ریشه خود در بسکتبال ایران و کرمانشاه در این لیگ حضور یافتیم.

شاپور مردانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بااشاره به بازی روز جمعه (16 آذر) این تیم در برابر کوچین آمل، اظهار کرد: این بازی در هفته پنجم مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال، ساعت 18 روز جمعه در سالن بسکتبال مجموعه تختی کرمانشاه برگزار می شود.

وی یادآورشد: از آنجایی که بازیکنان تشکیل دهنده تیم کوچین آمل همان بازیکنان تیم ملی جوانان سال گذشته هستند و مسئولان این باشگاه هزینه بسیاری برای تیم خود کرده اند، قطعا بازی دشواری در پیش داریم و جنگیدن با چنین تیمی کار راحتی نیست.

مردانی تاکید کرد: تمرینات لازم برای رویارویی با تیم کوچین را انجام داده ایم، اما باید توجه داشت که امکانات و بازیکنان ما در حد تیم حریف نیست.

سرمربی تیم مانیزان به دو باخت و یک برد این تیم در بازی های هفته دوم تا چهارم مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال اشاره کرد و گفت: درابتدای مسابقات لیگ امسال، باتوجه به مشکلات مالی تیم و نیز به دلیل حضور یک نماینده دیگر از استان کرمانشاه درلیگ، تصمیم داشتیم در لیگ امسال شرکت نکنیم، لذا در بازی هفته اول که مقابل عقاب تهران بود حاضر نشدیم.

وی تاکید کرد: از آنجایی که تصمیممان برای شرکت نکردن در رقابت ها لیگ دسته یک قطعی نبود، با فدراسیون هماهنگ کردیم که این عدم حضور به عنوان باخت برای مانیزان حساب نشود، بلکه بازی را به زمان دیگری موکول کنند که فدراسیون موافقت کرد. البته تابحال زمان این بازی عقب افتاده را مشخص نکرده است.

مردانی بااشاره به برد تیم مانیزان مقابل تیم امید تهران  در هفته دوم رقابت ها، گفت: متاسفانه در دو بازی بعدی با تیم های اراک و کاشان نتوانستیم خوب ظاهر شویم و تن به باخت دادیم.

وی در ادامه با بیان اینکه بازیکنان نیمکت ذخیره مانیزان را اکثرا بازیکنان جوان و کم تجربه تشکیل داده اند، عنوان کرد: درحالی از این بازیکنان استفاده می کنیم که هنوز به آمادگی کامل برای حضور در رقابت ها نرسیده اند.

سرمربی تیم مانیزان به سابقه 10 ساله حضور این تیم در لیگ بسکتبال ایران اشاره کرد و یادآورشد: متاسفانه امسال آمادگی حضور در مسابقات لیگ را نداشتیم، اما باتوجه به اینکه مانیزان به برندی برای بسکتبال کرمانشاه تبدیل شده، صرفا قصد حضور در مسابقات لیگ را داشتیم و اینکه ریشه خود را در بسکتبال کشور حفظ کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: