• جمعه ۳۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 979-1085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه:

نیاز به امیدآفرینی در جامعه داریم

 فرماندار کرمانشاه گفت: در مقطع کنونی جامعه بیش از هر چیز نیاز به امید آفرینی دارد.

 به گزارش ایسنا منطقه‌ کرمانشاه فضل الله رنجبر در نشست با مسئولین هیئت های مذهبی شهرستان کرمانشاه با اشاره به مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد : با نگاهی به تاریخ انقلاب می بینیم که هیئت های مذهبی نقش بسیار مهمی در شکل گیری نهضت اسلامی داشتند .

رنجبر یادآوری کرد: اطلاعیه‌های امام خمینی (ره) در سطح مساجد بین مردم توزیع می‌شد و این مهم نشان از مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران دارد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه هنوز هم برای حفظ انقلاب به برگزاری مراسم کوچه محور  و محله محور نیاز اریم، ادامه داد: دشمن از هسته های مردمی مذهبی می ترسد، لذا باید چهره شهر را دوباره مردمی کرده تا دشمنان ناامید شوند.

 فرماندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به نقشه های دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اذعان کرد: ما این انقلاب را ساده به دست نیاوردیم لذا باید با تمام توان برای حراست از آن بکوشیم.

 رنجبر تأکید کرد: دشمنان  در آستانه چهل سالگی انقلاب برنامه‌ریزی‌های زیادی کرده‌اند تا انقلاب اسلامی ۴۰ سالگی خود را نبیند و در این راه هم با  هزینه های هنگفت می کوشند تا با بزرگ نشان دادن مشکلات بین مردم و نظام فاصله ایجاد کنند.

 وی تأکید کرد: بزرگنمایی مشکلات آخرین توطئه دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی می باشد.

 وی در ادامه با تاکید بر اینکه آمریکایی ها با شعار آبادانی به عراق آمدند، افزود : آن روزها خیلی از عراقی‌ها عکس بوش را پشت شیشه مغازه هایشان زده بودند اما می بینیم که امروز آب خوش از گلوی عراقی‌ها پایین نمی‌رود و مشکلات، کشتار و بیرحمی و... این کشور را به یک کشور شکننده تبدیل کرده است،  لذا نباید فریب دشمن را بخوریم تا به سرنوشت عراقیها دچار نشویم.

 فرماندار کرمانشاه با اشاره به هزینه کردن های دشمنان برای سیاه نمایی در کشور افزود: اگر مسئولی خطایی کند نباید به نظام تعمیم داده شود، زیرا اگر من نوعی به خوبی کار نمی کنم نباید کارهایم به حساب انقلاب گذاشته شود.

 وی در ادامه با اشاره به حضور پرشور و دشمن شکن مردم در مراسم ۱۳ آبان امسال افزود: مردم با این حضور خود بار دیگر بر نقشه های شوم دشمنان برای ضربه زدن به نظام خط بطلان کشیدند، امادشمنان دست بردار نیستند و روز به روز در حال توطئه چینی برای ضربه زدن به نظام هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: