• یکشنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-7214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات "تیراندازی" کرمانشاه ابقاء شد

رضا نظری برای مدت چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیات تیراندازی استان کرمانشاه از اعضای مجمع این هیات رای اعتماد مجدد گرفت.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مجمع انتخابات ریاست هیات تیراندازی کرمانشاه امروز (9 دی) با حضور رئیس فدراسیون و مسئولان ورزش استان در سالن شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی برگزار و رضا نظری در سمت رییس این هیات ابقاء شد.

منوچهر حاتمی، فرزاد فخری، شورش فرامرزی، رضانظری و شهاب هنرجو پنج کاندیدای احراز پست ریاست هیات تیراندازی استان کرمانشاه بودند که پس از اعلام انصراف منوچهر حاتمی و شورش فرامرزی به نفع رضا نظری و غیبت شهاب هنرجو رای‌گیری برای انتخاب یکی از دو کاندیدای باقی مانده(رضا نظری و فرزاد فخری) انجام شد.

پس از انجام رای گیری از مجموع 17 رای ماخوذه اعضای مجمع، رضا نظری با کسب 16 رای موافق بر مدت چهارسال دیگر در ریاست هیات تیراندازی کرمانشاه ابقاء شد.

رئیس هیات تیراندازی استان کرمانشاه پیش از انجام رای گیری به تشریح عملکرد چهارساله خود در این هیات پرداخت و باتاکید براینکه فضای همدلی و همراهی در میان تمام جامعه تیراندازی کرمانشاه حاکم است، اظهار کرد: درحال حاضر این هیات بعد از تهران، مجهزترین سالن تیراندازی کشور را در اختیار دارد.

وی قهرمان پروری را یکی از اهداف اصلی این هیات خواند و گفت: خوشبختانه در چهارسال گذشته برای اولین بار ورزشکاران رشته تیراندازی کرمانشاه موفق به کسب مقام آسیایی شدند و یک تیم از کرمانشاه نیز در مسابقات لیگ برتر تیراندازی حضور یافت.

نظری به مشکلات و روند طی شدن مراحل ادارای برای احداث سایت اهداف پروازی کرمانشاه در سنوات گذشته اشاره کرد و گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان زمین مناسبی برای احداث این سایت در اختیار ما قرار داده و اعتبار مناسبی هم برای آن گرفته ایم که بزودی کلنگ زنی آن را نیز انجام خواهیم داد.

وی تاکید کرد: باراه اندازی سایت اهداف پروازی کرمانشاه می‌توانیم قطب این رشته در غرب کشور باشیم.

رئیس هیات تیراندازی استان کرمانشاه راه اندازی این رشته در پنج شهرستان، برگزاری مسابقات، اعزام ورزشکاران به مسابقات مختلف، برگزاری کلاس های داوری و مربیگری، رشد تعداد ورزشکاران بیمه شده این رشته، ارتقاء جایگاه تیراندازی کرمانشاه، بروزرسانی تجهیزات، افزایش تعداد دعوت شدگان به اردوهای تیم ملی و ... را از دیگر فعالیت های این هیات طی چهارسال گذشته اعلام کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: