• دوشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه:

صدای جنگ تمام عیار اقتصادی را می‌شنویم

فرماندار کرمانشاه گفت: امروز در مقطع احساسی از عمر انقلاب هستیم که دشمن با ما وارد یک جنگ تمام عیار اقتصادی شده  است، جنگی که مثل بمباران صدا ندارد، اما صدای گرانی و تورم نشأت گرفته از این جنگ اقتصادی را می شنویم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، فضل الله رنجبر در نشست بزرگداشت چهل سالگی انقلاب که امروز(۱۰ دی)  با حضور سران‌ ایلات و طوایف شهرستان کرمانشاه در فرمانداری برگزار شد، با بیان اینکه مردم صاحبان اصلی این انقلاب هستند، افزود: انقلاب اسلامی برای ما ساده به دست نیامده که بخواهیم ساده آن را از دست بدهیم.

رنجبر اضافه کرد: منهای مشکلات اقتصادی و تنگناهایی که امروز با آن مواجه هستیم، انقلاب  اسلامی دستاوردهای زیادی برای کشور به ارمغان آورده است.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه امروز در مقطع احساسی از عمر انقلاب هستیم و دشمن با ما وارد یک جنگ تمام عیار اقتصادی شده گفت: جنگ اقتصادی که امروز شاهد آن هستیم اگر چه مثل بمباران صدا ندارد، اما صدای گرانی و تورم نشأت گرفته از این جنگ اقتصادی را می شنویم.

وی با تاکید بر مردمی بودن انقلاب، تصریح کرد: انقلاب اسلامی برای عبور از بحران های پیش رو نیاز به حمایت های مردمی دارد.

 رنجبردر ادامه با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد ناامنی در کشور است، افزود: بدعهدی های آمریکایی ها را در برجام دیدیم، لذا نباید به آمریکایی ها اطمینان کنیم.

وی اضافه کرد: آمریکایی ها با پیام عمران و آبادانی به عراق آمده بودند، اما امروز شاهد وجود ناامنی های زیادی در عراق هستیم.

رنجبر با بیان دشمنان برای اینکه ما نتوانیم جشن ۴۰ سالگی انقلاب را بگیریم برنامه ریزی کرده اند،  ادامه داد: باید با برگزاری این جشن ها در شهرها، دهستان ها و روستاهای بزرگ دشمنان را ناامید کنیم.

وی از سران ایلات و طوایف به عنوان ستون های اصلی انقلاب یاد کرد و از آنها خواست برای برگزاری جشن های ۴۰ سالگی انقلاب برنامه ریزی کنند.

 فرماندار کرمانشاه گفت: هر چه شور و نشاط را در جامعه تقویت کنیم دشمنان بیشتر عقب نشینی می کنند، لذا باید جشن های ۴۰ سالگی انقلاب را با شور و شکوه خاصی برگزار کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: