• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-5284-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل پشتیبانی امور دام کرمانشاه:

عرضه مرغ منجمد افزایش می‌یابد/ مرغ ارزان می‌شود

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه از برنامه‌ریزی برای افزایش عرضه مرغ منجمد در استان به منظور تعدیل قیمت مرغ خبر داد.

 اسماعیل پرویزی فر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: با افزایش قیمت مرغ در بازار عرضه مرغ منجمد با هدف تعدیل قیمت‌ها انجام شده، به نحوی که تاکنون روزانه حداقل هفت تن مرغ منجمد در سطح استان عرضه شده است.

 پرویزی فر با اشاره به برنامه‌ریزی برای افزایش عرضه مرغ منجمد در سطح استان، افزود: در تلاشیم تا میزان عرضه مرغ منجمد را به ۱۰ تن در روز برسانیم.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر در سطح شهر کرمانشاه بین ۱۲ تا ۱۳ مرکز عرضه مرغ منجمد وجود دارد، افزود: در تلاشیم با همکاری برخی فروشگاه های زنجیره ای تعداد مراکز عرضه مرغ منجمد را به ۲۵ مرکز در شهر کرمانشاه برسانیم.

 پرویزی فر ادامه داد: در شهرستانها نیز عرضه مرغ منجمد به تناسب نیاز در دست اقدام است.

وی در ادامه اشاره‌ای هم به قیمت مرغ در بازار داشت و افزود: امروز (۱۵ دی) مرغ  در استان کرمانشاه به طور میانگین با قیمت هر کیلوگرم بین ۱۲۷۰۰ تا ۱۲۸۰۰ تومان عرضه می شود که نسبت به روزهای گذشته روند کاهشی داشته است. 

 پرویزی فر سپس قیمت منطقی هر کیلوگرم مرغ در شرایط کنونی با توجه به افزایش قیمت نهاده ها و دیگر هزینه های تولید را حدود یازده هزار تومان عنوان کرد و افزود: اگر قیمت ها به کمتر از این میزان برسد، مرغداران ضرر می‌کنند.

وی در پایان گفت: عرضه مرغ منجمد با هدف تعدیل قیمت ها تا زمانی که قیمت مرغ به کمتر از ۱۲ هزار تومان برسد ادامه پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: