• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-5684-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

90 درصد جمعیت کرمانشاه از نعمت گاز برخوردارند

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: با اقدامات انجام گرفته تاکنون یک میلیون و 800 هزار معادل 90 درصد جمعیت استان  تحت پوشش خدمات گازرسانی قرار گرفته اند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سیروس شهبازی اظهار کرد: بهره مندی این میزان جمعیت از گاز طبیعی در استان  با اجرای 516  کیلومتر خطوط انتقال، اجرای 8600 کیلومتر شبکه گذاری، نصب  250 هزار انشعاب گاز و پذیرش بیش از 560 هزار مشترک امکان پذیر شده است.

وی افزود: در حال حاضر 28 شهر و 1120 روستای استان کرمانشاه به شبکه گاز متصل شده اند و ضریب نفوذ گاز در بخش شهری به 99.3 درصد و در بخش روستایی به 63 درصد رسیده است.

شهبازی گفت: گازرسانی به شهرها و روستاهای باقیمانده در دستور کار شرکت است و مطابق برنامه ریزی انجام گرفته طی دو سال آینده همه شهرهای غیربرخوردار از گاز و نیز همه روستاهای بالای 20 خانوار از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی مشترکین و ذینفعان شرکت نیز در دستور کار  قرار دارد و در این راستا اقدامات خوبی در دست اجرا می باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: