• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-6084-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خبر داد:

آموزش بیش از 5500 نفر از صنعتگران کرمانشاه

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه از برپایی ۲۱۳ دوره آموزشی در سال‌های گذشته و آموزش بیش از ۵۵۰۰ نفر در این دوره‌ها خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، بیژن کردستانی یکی از مهمترین خدماتی که شرکت شهرک‌های صنعتی به مخاطبان خود ارائه می‌دهد را آموزش در زمینه‌های مختلف دانست و افزود: طی سال‌های گذشته ۲۱۳دوره آموزشی برگزار کرده ایم و به بیش از  ۵۵۰۰ نفر در زمینه های مختلف آموزش داده ایم.

وی تعداد دوره‌های برگزار شده در سال گذشته را ۹۰ مورد و دوره های سال جاری را ۵۷ مورد اعلام کرد و افزود: طی این دو سال نیز ۱۴۴۰ نفر در این دوره‌ها شرکت کرده و آموزش دیدند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه با بیان اینکه این دوره‌ها برای مديران و شاغلين واحدها، صاحبان سرمايه و علاقمندان به سرمايه گذاری صنعتی برگزار می‌شود، عنوان کرد: این آموزش‌ها منجر به ارتقا علمی فراگيران و توانمندسازی شاغلين واحدهای صنعتی می شود.

به گفته کردستانی، این آموزش‌ها در زمینه مسائل مديريتی و تخصصی نظير مسائل بازار، بهره‌وری، استانداردهای كيفی، موضوعات تخصصی صنايع و... است.

وی خاطرنشان کرد: این دوره‌ها به صورت حضوری و مجازی برگزار شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه اولويت آموزش‌ها را با واحدهای صنعتی و صنفی داخل شهرك‌ها و نواحی صنعتی، كسب و كارهای كوچك و متوسط خارج از شهرك‌ها و نواحی صنعتی، اعضای خوشه‌های كسب و كار، فن بازارها، مشاورين مستقر در مراكز خدمات فناوری و كسب و كار و اجزای شهرك‌های فناوری عنوان کرد.

کردستانی با بیان اینکه شركت كنندگان در اين دوره‌ها از يارانه‌های آموزشی برخوردار می‌شوند، تاکید کرد: 80 درصد هزينه برگزاري دوره هاي آموزشی در  قالب يارانه توسط شركت شهرك‌های صنعتي پرداخت می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: