• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-13214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

یک مسئول:

80 میلیارد تومان پروژه ورزشی در کرمانشاه اجرا می‌شود 

سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: امسال 80 میلیارد تومان اعتبار جهت اجرای پروژه های ورزشی به استان اختصاص یافته است. 

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، فرهمند سال افزون در جمع خبرنگاران، با اشاره به اختصاص 80 میلیارد تومان اعتبار به منظور تکمیل، بهسازی و احداث مجموعه های ورزشی استان در سالجاری، اظهار کرد: 17.5 میلیارد تومان از این اعتبار از محل اعتبارات ماده 12 جهت بازسازی و تکمیل اماکن ورزشی آسیب دیده از زلزله سال گذشته سرپلذهاب هزینه خواهد شد. 

وی افزود: جمعا 77 پروژه در مناطق زلزله زده داریم که باید از محل این اعتبار تا تیرسال آینده کار بازسازی و تکمیل آنها به اتمام برسد. 

سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: 20 میلیارد تومان دیگر از مجموع 80 میلیارد اختصاص یافته صرف تعمیر و زیباسازی مجموعه ورزشی آزادی، ساخت پایگاه قهرمانی و آکادمی پزشکی، بازسازی مجموعه ورزشی قلیوند کنگاور، مجموعه احرار سرپلذهاب، استخر سرپوشیده ثلاث، احداث 40 باب زمین خاکی روباز، احداث 20 باب زمین رو باز چمن مصنوعی و... خواهد شد. 

وی همچنین از تلاش برای راه اندازی بزرگترین خانه جوان کشور در کرمانشاه خبرداد و گفت: خوشبختانه پس از چهارسال کش و قوس امسال موفق به خرید مکانی شدیم که در حال تکمیل آن هستیم. 

به گفته این مسئول کار تکمیل و تجهیز این ساختمان حدود پنج ماه طول خواهد کشید. 

سال افزون گفت: حدود سه میلیارد تومان نیز تجهیزات خریداری کرده ایم که آنها را در اختیار هیات های ورزشی استان قرار می دهیم. 

وی در ادامه به موضوع تعطیلی مجموعه ورزشی طاهری کرمانشاه در هفته اخیر اشاره کرد و یادآورشد: این مجموعه بیشتر در اختیار رشته های تکواندو، ورزش زورخانه ای و کاراته است و متاسفانه به علت نقص در سیستم گرمایشی این هفته تعطیل شد.  

سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تاکید کرد: اگر هیات هایی که مجموعه را در اختیار دارند فقط 10 درصد از درآمد هفت تا هشت میلیون تومانی خود از این مجموعه را صرف حفظ و نگهداری تجهیزات آن کنند، شاهد بروز مشکلات اینچنینی و تعطیلی این مجموعه نیستیم. البته ما کار تعمیر این مجموعه را آغاز کرده ایم و ظرف هفته آینده سیستم گرمایشی آن دوباره راه اندازی خواه شد. 

وی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان استان برای تعمیرات تمام اماکن ورزشی خود تنها 100 میلیون تومان اعتبار در اختیار دارد، افزود: باتوجه به این اعتبار اندک انتظار داریم هیات های ورزشی، اداره کل را در بحث نگهداری و تعمیر اماکن ورزشی که مورد استفاده قرار می دهند، یاری کند. 

سال افزون تصریح کرد: متاسفانه روسای هیات های ورزشی در مجامع انتخاباتی ادعا می کنند که کار تعمیرات و بروزرسانی اماکن ورزشی مورد استفاده خود را انجام می دهند، اما بعدها حتی لامپ سالن های آن را نیز ما تامین می کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: