• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-13414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرپرست تیم فوتسال شاهین:

ناامید از صعود نیستیم

به گفته سرپرست تیم فوتسال شاهین کرمانشاه هرچند اما و اگرها و شرایط سختی پیش روی تیمش برای صعود به لیگ برتر وجود دارد، اما بازیکنان و کادر فنی این تیم ناامید از صعود نیستند.

سید احسان احسانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه بااشاره به گذشت 13 هفته از مسابقات لیگ دسته اول فوتسال کشور و یک هفته مانده به پایان رقابت های این لیگ، اظهار کرد: تیم فوتسال شاهین که پس از شش سال  حضور در لیگ دسته دوم امسال توانست به لیگ دسته اول صعود کند، با عملکرد بسیار خوب بازیکنان و کادر فنی در حال حاضر در رده سوم جدول گروه خود قرار دارد.

وی با بیان اینکه این تیم برای صعود به لیگ برتر فوتسال شرایط سختی پیش رو دارد، افزود: اگر بازیکنان ما بتوانند امتیاز بازی جمعه پیش رو(21 دی) مقابل تیم شهرداری قزوین را کسب کنند و از سوی دیگر تیم دوم گروه نیز مقابل حریفش متحمل شکست شود، تیم شاهین به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

سرپرست تیم شاهین کرمانشاه اضافه کرد: درصورتی که تیم شاهین موفق به صعود به لیگ برتر نشود، چیزی از ارزش های این تیم کم نخواهد شد و به عنوان یک تیم موفق در لیگ دسته اول فوتسال ایران مطرح است.

وی درخصوص حضور این تیم در لیگ فوتسال سال آینده نیز عنوان کرد: امسال برای حضور تیم شاهین کرمانشاه در لیگ شاهد حمایت و همراهی هیچکدام از مسئولین استانی نبودیم و اگر برای سال آینده نیز روند اینگونه ادامه پیدا کند، حضورمان در لیگ منتفی است و مجبوریم امتیاز تیم را واگذار کنیم.

احسانی در ادامه تاکیدکرد: 50 درصد از موفقیت هر ورزشکار در میادین مختلف حمایت های روحی و روانی است، اما متاسفانه در طول دو فصل برگزاری رقابت های لیگ دسته اول فوتسال، حتی برای یک بار شاهد حضور یکی از مسئولین استانی در محل تمرین بازیکنانمان نبودیم تا به آنها روحیه دهند.

تیم شاهین کرمانشاه در لیگ دسته اول فوتسال با تیم های رعد پدافند اصفهان، شاهد رامک شیراز، ایرالکو اراک، مقاومت تهران، سفیرگفتمان تهران، شهرداری قزوین و مقاومت عباس نژاد اقلید هم گروه است و درحال حاضر در رده سوم جدول گروه خود قرار دارد.

آخرین هفته مسابقات لیگ دسته اول فوتسال ایران جمعه این هفته برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: