• سه شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-14514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

6 زورخانه جدید در کرمانشاه احداث می‌شود

رئیس هیات ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان کرمانشاه گفت: تا سال آینده شاهد افتتاح دو زورخانه در کرمانشاه و کلنگ زنی چهار زورخانه در شهرستان های استان خواهیم بود.

سالار احمدزاده در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بااشاره به گذشت بیش از یک دهه از توقف ساخت زورخانه امام رضا(ع) در کرمانشاه به دلیل عدم تخصیص اعتبار، اظهارکرد: این پروژه از تابستان امسال با تامین اعتبار مورد نیاز مجددا فعال شده و درحال حاضر 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی بابیان اینکه این زورخانه با مساحت 250 متر در ضلع شمالی محوطه مجموعه ورزشی امام خمینی(ره) کرمانشاه قرار دارد، افزود: تلاش کرده ایم در ساخت این زورخانه، علاوه بر رعایت تمام مسائل سنتی و لحاظ فرهنگ ورزش زورخانه ای، نگاهی مدرن و به روز داشته باشیم.

رئیس هیات پهلوانی و ورزش زورخانه ای کرمانشاه تاکید کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده، این زورخانه نیمه اول سال 98 افتتاح خواهد شد.

وی همچنین از احداث زورخانه امام حسن(ع) شهر کرمانشاه نیز تا سال آینده خبرداد و تاکید کرد:  این دو زورخانه پس از زورخانه فردوسی – با قدمت بیش از 50 سال –  دیگر زورخانه های دولتی کرمانشاه خواهند بود.

احمدزاده در ادامه با بیان اینکه مقدمات احداث چهار زورخانه نیز در شهرستان های هرسین، صحنه، قصرشیرین و سرپلذهاب فراهم شده، تاکید کرد: پیگیری ها برای تخصیص بودجه جهت احداث این زورخانه های جدید انجام شده و امیدواریم  تاپایان امسال بتوانیم کلنگ زنی آنها را انجام دهیم.

در حال حاضر در استان کرمانشاه 16 زورخانه فعالیت دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: