• شنبه ۶ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-2914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش وجوانان استان:

استانداردترین پیست اسکیت سرعت غرب کشور در کرمانشاه احداث می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: تا سال آینده استاندارترین پیست اسکیت سرعت غرب کشور در کرمانشاه به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، صابر رحیمی در مجمع انتخابات ریاست هیات اسکیت استان که امروز(6 بهمن) برگزارشد، بابیان اینکه بستر برای رشد رشته اسکیت در کرمانشاه فراهم شده، گفت: از نظر زیرساختی درحال احداث استانداردترین پیست اسکیت سرعت غرب کشور در کرمانشاه هستیم.

وی افزود: این پیست در مجموعه ورزشی 15 خرداد کرمانشاه احداث می شود و سال آینده به بهره برداری خواهد رسید

مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین از میزبانی کرمانشاه برای برگزاری اجلاس روسای فدراسیون های ورزشی سراسر کشور یاد کرد و گفت: این اجلاس 25 بهمن در کرمانشاه برگزار خواهد شد و تمام هیات های ما باید تلاش خود را بکارگیرند تا از این اجلاس برای هیات خود دستاوردی کسب کنند و دست خالی از آن نباشند.

وی در ادامه بر لزوم تعامل و همکاری سایر دستگاه ها همچون شهرداری و شورای شهر با حوزه ورزش استان تاکید کرد و گفت: ترویج ورزش و کمک به این حوزه از جمله وظایف ذاتی شهرداری ها است، اما متاسفانه این موضوع در کرمانشاه کمرنگ شده، لذا باید بستری فراهم شود تا نه تنها شهرداری بلکه همه ادارات  به توسعه ورزش استان کمک کنند.

در ادامه این نشست جلال عزیزی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان نیز عنوان کرد: باتوجه به اینکه رشته اسکیت روز به روز بیشتر مورد توجه خانواده ها قرار می گیرد، باید زمینه همگانی کردن این رشته را در استان فراهم کنیم.

وی بابیان اینکه تاکنون در سه شهرستان استان رشته اسکیت راه اندازی نشده، از رئیس هیات استان خواست تا در این سه شهرستان نیز این رشته را راه اندازی کند.

معاون ورزش و جوانان استان در ادامه برلزوم احداث پیست های اسکیت در شهرستان های استان نیز تاکید کرد و گفت: حمایت های لازم و مورد نیاز را برای توسعه این رشته در استان خواهیم داشت.


.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: