• دوشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-4414-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

مدیرکل نوسازی مدارس کرمانشاه:

تحویل 132 کلاس درس در سایت‌های مسکن مهر کرمانشاه/ باید 171 کلاس دیگر بسازیم

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت: باید هشت مدرسه دیگر در سایت های مسکن مهر استان بسازیم.

مرزبان نظری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، در تشریح وضعیت فضاهای آموزشی پروژه‌های مسکن مهر استان، اظهار کرد: متناسب با پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر و در راستای رفع نیازهای آموزشی اقدام به اجرای 13 پروژه آموزشی  و دو باب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سایت مسکن مهر دولت آباد کرمانشاه و مسکن مهر شرف آباد اسلام آباد غرب و یک باب استخر در سایت مسکن مهر دولت آباد کرمانشاه کرده ایم.

نظری اضافه کرد: این پروژه های آموزشی شامل 192 کلاس درس در مقاطع مختلف تحصیلی  بوده که با وجود کمبود شدید منابع اعتباری مربوطه تاکنون 9 پروژه آموزشی با 132 کلاس درس و زیر بنای 18 هزار و 904 مترمربع و دو پروژه کانون پرورشی تکمیل و تحویل شده است.

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه ادامه داد: در حال حاضرعملیات تکمیل دو پروژه آموزشی با 30 کلاس درس و یک باب استخر و همچنین احداث دو پروژه آموزشی دیگر با 30 کلاس درس درسایت های مسکن مهر استان کرمانشاه در دست اجرا است.

نظری گفت: بر اساس آخرین بررسی‌ها و برآوردهای انجام شده و با توجه به آمار دانش آموزی، تعداد واحدهای مسکونی، امکان تهیه زمین و درخواست ادارات آموزش و پرورش، حداقل هشت مدرسه دیگر با 171 کلاس درس در سایت های مسکن مهر استان مورد نیاز است.

وی گفت: مجموعه نوسازی مدارس استان کرمانشاه تمام تلاش خود را برای حل مشکل فضای آموزشی دانش آموزان خواهد کرد و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: