• سه شنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-3684-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

با حضور وزیر جهاد کشاورزی انجام می‌شود

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۶۸ پروژه کشاورزی استان کرمانشاه در دهه فجر

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۶۸ طرح و پروژه کشاورزی استان در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه خسرو شهبازی در نشست خبری تشریح برنامه های دهه فجر در بخش کشاورزی استان کرمانشاه اضافه کرد: این پروژه ها با اعتبار بالغ بر ۱۶۳ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۱۷۷۱ نفر افتتاح و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز خواهد شد.

شهبازی اضافه کرد: از مجموع  این پروژه ها، ۱۶۰ پروژه شامل ۹۲ پروژه عمرانی و ۶۸ پروژه تسهیلاتی با اعتبار بالغ بر ۱۵۳ میلیارد تومان افتتاح می شود که زمینه اشتغالزایی ۱۳۲۲ نفر را فراهم خواهند کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه پروژه های افتتاحی دهه فجر امسال را شامل ۸۳ پروژه در حوزه آب و خاک،  ۴۴ پروژه تولیدات دامی،  هشت پروژه تولیدات گیاهی، پنج پروژه شیلاتی و پروژه های دیگری در بخش های مختلف منابع طبیعی و آبخیزداری، صنایع تبدیلی و تکمیلی و... اعلام کرد.

شهبازی همچنین با اشاره به آغاز عملیات اجرایی هشت پروژه بخش کشاورزی در دهه فجر امسال افزود:  عملیات اجرایی این پروژه ها با اعتبار ی بالغ بر ۹ میلیارد و ۸۳۹ میلیون تومان و اشتغال زایی ۴۴۹ نفر آغاز خواهد شد.

وی گفت: این پروژه ها شامل سه پروژه در حوزه آب و خاک، دو پروژه تولیدات دامی،  دو پروژه تولیدات گیاهی و یک پروژه صنایع تبدیلی است.

وی ادامه داد: در دهه فجر امسال همچنین ۱۴ هزار و ۴۳۸ پروژه تکمیل شده با اعتبار ۱۶۶ میلیارد و ۴۴۸ میلیون تومان و اشتغالزایی ۱۲ و ۲۲۴ نفر در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه شامل پروژه های دامی، گلخانه ای،صنایع تبدیلی و...  رسما افتتاح خواهد شد.

  به گفته شهبازی پروژه های بخش کشاورزی استان کرمانشاه با حضور وزیر جهاد کشاورزی  افتتاح می شود .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: