• سه شنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-885-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سردار ریحانی در همایش پرچمداران بصیرت:

دشمن بدنبال ارائه یک چهره "بزک‌کرده" از رژیم ستم شاهی است

همایش "پرچمداران بصیریت" با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران و جمعی از روحانیون و علمای  شیعه و اهل سنت، امروز(9 بهمن) به میزبانی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در این همایش با تبریک چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، گفت: در این 40 سال با وجود همه توطئه ها، جنگ تحمیلی و تحریم هایی که دشمنان ایجاد کرده اند، عزت، پیشرفت و افتخارات بزرگی بدست آورده ایم.

ریحانی با بیان اینکه دنیای استکبار با پیروزی انقلاب اسلامی منافع خود را در کشور ما از دست داده بود، گفت: همین امر سبب صف آرایی آنها مقابل انقلاب ما شد و همه دشمنی ها را علیه انقلاب نوپای ما طراحی کرده و به اجرا گذاشتند، اما امام(ره) به ملت ما خودباوری و جرات داد و ملتی که تا دیروز ذلیل و مستعمره دست بیگانگان بود با خودباوری و اعتماد به نفس مقابل همه توطئه ها ایستاد و به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه سرعت رشد پیشرفت کشور در سالهای پس از انقلاب بسیار زیاد بوده، گفت: دشمنان چشم دیدن این پیشرفت‌ها و اقتدار امروز ما را ندارند و به هر طریق می کوشند جلوی پیشرفت ما را بگیرند.

ریحانی افزود: دشمنان امروز بدنبال تفرقه افکنی، بی تفاوت کردن مردم و ارائه یک چهره بزک کرده از رژیم ستم شاهی به مردم هستند و می خواهند اینگونه به جامعه القاء کنند که وضع در گذشته بهتر بوده که به هیچ وجه اینچنین نیست.

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه با بیان اینکه باید با روشنگری و بصیرت افزایی ملت را مستحکم در صحنه نگه داریم، گفت: روحانیون در این خصوص نقش بسیار مهمی دارند و به واقع پرچمدار وحدت، روشنگری و بصیرت افزایی در جامعه بوده و هستند و در صحنه بودن ملت ایران در عرصه های مختلف نتیجه تلاش و زحمات این قشر است.

ریحانی همچنین به شکست های آمریکا در منطقه اشاره کرد و گفت: امروز شاهدیم آمریکا با ذلت و خواری از عراق و سوریه بیرون می رود و برنامه هایش نقش بر آب شده است. آمریکا نیرو و تجهیزات نظامی دارد، اما قدرت عمل ندارد و این را خودشان بهتر از هر کسی می دانند.

وی گفت: امروز به فرموده مقام معظم رهبری بهترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است و همه باید این را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: