• پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-7014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار کرمانشاه:

پتانسیل بالایی برای میزبانی رویدادهای معتبر ورزشی داریم

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: جام تختی یک رویداد معتبر بین المللی در عرصه کشتی است که میزبانی آن برای استان کرمانشاه یک فرصت ویژه در ابعاد مختلف است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، ابراهیم الهی تبار در نشست هماهنگی رقابت های کشتی آزاد جام تختی که امروز(یازدهم بهمن) برگزارشد، با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه ورزش کرمانشاه در بخش های مختلف، گفت: ورزش با غرور ملی و کسب افتخار مرتبط است، لذا علاقمند به کمک و توسعه ورزش از طریق چنین میزبانی های ارزشمندی هستیم.

وی افزود: تمام تلاش ما استفاده بهینه از ظرفیت‌ها در راستای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی است و پتانسیل های ورزش و جوانان در امر میزبانی رقابتهای مختلف ورزشی این امکان را می دهد در این رابطه برنامه ریزی کنیم.

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز درخصوص آخرین برنامه ریزی ها برای برگزاری جام تختی، اظهار کرد: پیش بینی های لازم جهت میزبانی شایسته رقابتهای جام جهان پهلوان تختی در کرمانشاه انجام شده است.

وی اظهار کرد:خوشبختانه تجربه میزبانی های گذشته نشان داده کرمانشاه ظرفیت و پتانسیل بالایی در این زمینه دارد.

رحیمی همچنین با اشاره به برگزاری سمینار روسای فدراسیون های ورزشی در کرمانشاه پس از میزبانی جام تختی، گفت: این همایش نیز یک رویداد مهم ملی است که می تواند منافع زیادی برای ورزش استان کرمانشاه به همراه داشته باشد.

  رقابتهای کشتی آزاد جام تختی روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن به‌ میزبانی‌ کرمانشاه در سالن بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: