• شنبه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-1785-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری کرمانشاه:

از نظرات احزاب بهره می‌گیریم، اما تصمیم گیرنده نهایی مدیریت استان است

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: از نظرات احزاب در خصوص مسائل استان استفاده می کنیم، اما تصمیم گیرنده نهایی مدیریت استان است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در کنترل جرائم در استان از میانگین کشوری وضعیت بهتری داریم، اظهار کرد: در حوزه جرائم در بیشتر شاخص‌ها روند کاهشی داشته ایم و معدود جرائمی نیز که رد استان افزایش داشته متاثر از مسائل کشوری است.

الهی تبار به کنترل آسیب های اجتماعی در استان نیز اشاره کرد و گفت: آمار طلاق و خودکشی و نزاع های دسته جمعی نیز در استان کاهش یافته  است.

وی همچنین به امنیت مطلوب استان اشاره کرد و گفت:  با وجود اینکه کرمانشاه در همسایگی استانهای آلوده کشور عراق قرار دارد، اما بواسطه اشراف اطلاعاتی خوبی که در استان وجود دارد، مشکل خاص امنیتی نداریم.

 الهی تبار همچنین در پاسخ به سوالی در مورد بیانیه احزاب اصلاح طلب استان تصریح کرد: جریانات سیاسی اظهار نظر می کنند و مردم هم قضاوت کننده خواهند بود.

وی افزود: در دولت های نهم و دهم افراد زیادی بدون ضابطه بکارگیری شدند که از ستادهای انتخاباتی و مناطق مختلف بودند. این اقدام موجب شد که از دولت تدبیر و امید نیز انتظار بکارگیری  این نیروها به وجود بیاید، اما دولت این کار را نکرد .

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه اظهار کرد: تاکنون در استان استخدام بدون ضابطه‌ای نداشته ایم. با این تفاسیر مردم نسبت به این بیانیه ها قضاوت کننده و تعیین کننده جایگاه آن هستند.

وی ادامه داد: برخی دوستان در تماس‌هایی اعلام کرده‌اند که در صدور این بیانیه نقشی نداشته اند. از این بیانیه نباید تلقی سهم خواهی احزاب را داشت. احزاب نقدهایی دارند و این طبیعی است.

الهی تبار همچنین با بیان اینکه با احزاب سیاسی نشست هایی داریم و نظرات آنها را دریافت می کنیم، گفت: از مشورت احزاب در مسائل استان استفاده می کنیم، اما تصمیم گیرنده نهایی مدیریت استان است.

وی گفت: منافع و آرامش استان مهمترین هدفی بوده که مدیریت استان  در پیش گرفته و آنچه مهم است حرکت استان در مسیر توسعه بوده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: