• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-8514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان بسیج سازندگی کرمانشاه:

یازده هزار پروژه محرومیت زدایی در استان اجرا کردیم

به گفته رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه این سازمان طی چهارسال گذشته بیش از یازده هزار پروژه محرومیت زدایی را با مشارکت سایر دستگاه های اجرایی در استان اجرا کرده است. 

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، سرهنگ پاسدار حسین قبادی بصیر در مراسم آغاز عملیات اجرایی 1410 طرح عمرانی زودبازده در روستاها و مناطق محروم استان، به تشریح اقدامات محرومیت زدایی بسیج سازندگی استان با مشارکت دستگاه های اجرایی طی چهارسال گذشته پرداخت و گفت: در این مدت در بحث آموزش های توانمندسازی با مشارکت جهادکشاورزی، فنی و حرفه ای و میراث فرهنگی 15 هزار و 321 نفر آموزش در استان داشته ایم. 

وی افزود: علاوه بر آموزش های ارائه شده، یک دهکده اقتصاد مقاومتی با 16 واحد فعال راه اندازی کردیم که برای 50 نفر اشتغالزایی مستقیم بدنبال داشته است. 

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه استان کرمانشاه در ادامه از پرداخت 49 میلیارد تومان تسهیلات اقتصادمقاومتی و صنایع تبدیلی در این مدت خبرداد و تصریح کرد: این میزان تسهیلات به چهار هزار و 22 نفر پرداخت شده و باتوجه به رصدی هم که انجام دادیم تسهیلات در محل واقعی هزینه شده است. 

وی به اجرای پروژه های عمرانی گسترده در حوزه محرومیت زدایی هم در این مدت اشاره کرد و افزود: بالغ بر یازده هزار و 839 پروژه با اعتبار 95 میلیارد تومان را با مشارکت دستگاه های اجرایی در این چهارسال اجرا کردیم. 

قبادی بصیر اضافه کرد: همچنین باهمکاری جهادکشاورزی 23 طرح در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری اجرا شد. 

وی در ادامه به فعالیت گروه های جهادی در مناطق محروم کرمانشاه هم اشاره ای داشت و عنوان کرد: طی چهارسال گذشته چهار هزار و 193 گروه جهادی شامل 41 هزار و 277 جهادگر از مناطق مختلف کشور به کرمانشاه آمدند و جهت محرومیت زدایی در این استان فعالیت کردند. 

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کرمانشاه همچنین به ارائه عملکرد خدمات ارائه شده حوزه بهداشت و درمان پرداخت و بیان کرد: در این مدت اعزام تیم های پزشکی، ویزیت رایگان، احداث بیمارستان صحرایی، غربالگری و... را در مناطق محروم کرمانشاه داشتیم و چهار میلیارد و 433 میلیون تومان اقلام دارویی رایگان را میان 600 هزار نفر از جمعیت این مناطق توزیع کردیم. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: