• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-8614-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

40 مدرسه استان کرمانشاه "مدرسه انقلاب" شدند

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان کرمانشاه  از برپایی نمایشگاه های دانش آموزی تحت عنوان "مدرسه انقلاب" در 40 مدرسه استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، علی صفدری با اشاره به برپایی نمایشگاه های دانش آموزی در مدارس منتخب  تحت عنوان"مدرسه انقلاب" اظهار کرد: در این نمایشگاه‌ها دانش‌آموزان در سه محور دیروز ما، امروز ما و فردای ما به مطالعه، تحقیق و تولید محصولات نمایشگاهی بر پایه ابتکارات خود پرداخته و در نهایت دانش‌آموزان به روایتگری در باب موضوع می پردازند.

صفدری یادآوری کرد: انگیزه‌بخشی، بصیرت‌آفرینی و معرفت‌بخشی سه راهبرد اصلی نمایشگاه های برپا شده در مدرسه انقلاب است.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمانشاه ادامه داد: ارتقای سطح انگیزه و تعلق نوجوان نسبت به جبهه حق در تقابل تاریخی با جبهه باطل، آشناسازی با شخصیت و آرمان حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب، تقویت روحیه انقلابی و انگیزه دانش‌آموزان نسبت به پیگیری آرمان‌های ملی، جهانی و تمدن انقلاب اسلامی، تقویت بینش دانش‌آموزان نسبت به هویت اسلامی و تقویت ایمان آن‌ها به مبانی اسلام و انقلاب، برانگیختن خلاقیت و توانمندی دانش‌آموزان در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی و هنری از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

صفدری در ادامه با اشاره به ضرورت آشنا سازی دانش آموزان با انقلاب اسلامی، اهداف و آرمان های آنها، افزود: دانش آموزان امروز آینده سازان فردای کشور هستند و باید در جریان اتفاقات مهم انقلاب باشند تا بتوانند در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کرده و از انقلاب حراست کنند.

نمایشگاه های مدرسه انقلاب به همت دانش آموزان عضو انجمن اسلامی  در تعدادی از مدارس دخترانه و پسرانه سطح استان کرمانشاه  به مناسبت  یوم الله دهه مبارک فجر برپا شده است.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: