• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-8714-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

آغاز اعزام 4000 دانش آموز کرمانشاه به اردوهای راهیان نور جنوب

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از آغاز اعزام چهار هزار نفر از دانش آموزان استان به اردوهای راهیان نور جنوب، از امروز(14 بهمن) خبر داد.

یونس عزیزی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: اردوهای راهیان نور دانش آموزی استان کرمانشاه به مناطق عملیاتی جنوب کشور با اعزام دانش آموزان پسر آغاز خواهد شد و این اعزام ها تا پایان بهمن ماه ادامه دارد.

عزیزی ادامه داد: اعزام دانش آموزان دختر به اردوهای راهیان نور دانش آموزی جنوب نیز بعد از اتمام اعزام دانش آموزان پسر و از اوایل اسفند ماه آغاز و تا اواسط این ماه ادامه پیدا خواهد کرد.

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به سه روزه بودن اردوهای راهیان نور دانش آموزی در جنوب کشور، افزود: قرار است حدود چهار هزار نفر از دانش‌آموزان استان کرمانشاه به اردوهای راهیان نور دانش آموزی جنوب اعزام شوند که نیمی از این تعداد پسر و نیم دیگر دخترها خواهند بود.

عزیزی اشاره ای هم به اعزام دانش آموزان استان کرمانشاه به اردوهای راهیان نور غرب کشور در یادمان ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس داخل استان کرمانشاه داشت و افزود: این اردوها از 14 مهر ماه آغاز شد و در مجموع بیش از 14 هزار دانش آموز دختر و پسر به مناطق عملیاتی غرب اعزام شدند.

وی یادآوری کرد: امسال سهمیه در نظر گرفته شده برای اعزام دانش‌آموزان استان کرمانشاه به اردوهای راهیان نور غرب اعزام 12 هزار و 300 دانش آموز بود که در نهایت اعزام 14 هزار و 21 نفر را داشتیم.

وی استقبال دانش آموزان از اردوهای راهیان نور دانش آموزی مناطق عملیاتی غرب کشور را خوب ارزیابی کرد و افزود: امسال در مقایسه با سال گذشته افزایش 14 درصدی اردوهای راهیان نور دانش آموزی در غرب کشور را شاهد بودیم.

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در ادامه اظهار کرد: حضور دانش آموزان در اردوهای راهیان نور می تواند نقش اثرگذاری در آشنایی آنها با حال و هوای جبهه ها در دوران جنگ تحمیلی داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: