• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-8914-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

افتتاح 91 کلاس درس کرمانشاه در دهه فجر

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه از افتتاح 91 کلاس درس استان در دهه مبارک فجر خبر داد.

مرزبان نظری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه دهه فجر امسال 28 پروژه با 91 کلاس درس در استان به بهره برداری خواهد رسید، اظهار کرد: این پروژه ها با زیر بنای شش هزار متر مربع و با هزینه کرد بالغ بر یازده میلیارد تومان به بهره برداری خواهند رسید.

نظری اضافه کرد: همه پروژه های افتتاحی دهه فجر امسال با مشارکت خیرین ساخته شده اند.

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه با اعتبارات دولتی صرف نمی توان نیازهای حوزه نوسازی و تجهیز مدارس را مرتفع کرد، گفت: اگر خیرین نبودند شاید خیلی از کارهای انجام شده در استان در حوزه نوسازی و تجهیز مدارس انجام نمی‌شد.

وی با اشاره به حضور پررنگ خیرین استان کرمانشاه در حوزه نوسازی و تجهیز مدارس، اظهار کرد: خیرین استان کرمانشاه در عمل به تعهدات خود جزو خیرین ممتاز کشور هستند که با تکیه بر توان این خیرین مجموعه نوسازی مدارس توانسته تاکنون موفق عمل کند.

نظری سپس اشاره ای هم به اقدامات انجام شده از سوی مجموعه نوسازی مدارس استان کرمانشاه در سال جاری در حوزه تجهیز سیستم های گرمایشی استاندارد در مدارس داشت و افزود: امسال 135 پروژه با 705 کلاس درس با هزینه کرد بالغ بر پنج میلیارد و 700 میلیون تومان به سیستم های گرمایشی استاندارد مجهز شدند.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امسال 104 مدرسه  با 337 کلاس درس در استان کرمانشاه تعمیرات اساسی شده‌اند، گفت: برای انجام این تعمیرات هشت میلیارد تومان هزینه شده است.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: