• دوشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-2185-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

امروز "ترامپ" از ما حساب می‌برد

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از ایران اسلامی به عنوان یک قدرت بزرگ در منطقه یاد کرد و گفت: امروز ترامپ از ما حساب می‌برد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه آیت‌الله مصطفی علما امروز(15 بهمن)  در دیدار با کارکنان نظامی و انتظامی استان کرمانشاه، از نیروهای نظامی و انتظامی به عنوان پشتوانه نظام و انقلاب یاد و تاکید کرد: امروز نیروهای نظامی ایران در دنیا می درخشند.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان ما نبودن سپاه را می خواهند و فردا قطعا نبود ارتش را چراکه هدف اصلی آنها این است که ما اصلا قدرت نداشته باشیم، تصریح کرد: ما اهل جنگ و مداخله نیستیم، ولی باید قدرت داشته باشیم.

آیت‌الله علما با بیان اینکه در دوران قبل از پیروزی انقلاب آمریکایی‌ها همه کاره کشور بودند، گفت: در آن دوران همه امور کشور تحت نظر آمریکایی‌ها اداره می‌شد.

آیت‌الله علما با اشاره به بی اطلاعی شاه از وضعیت تسلیحات نظامی موجود در کشور افزود: در آن زمان همه مراکز حساس کشور در اختیار مستشاران خارجی بود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه سپس با تاکید بر اینکه امام خمینی(ره) با شاه و روسای جمهور آمریکا با قاطعیت برخورد می کرد، افزود: با قاطعیت و توانمندی اسلام امروز به جایی رسیده ایم که در منطقه تاثیرگذار هستیم و نه آمریکا و نه غربی‌ها بدون اجازه ایران نمی‌توانند کاری بکنند.

وی یادآوری کرد: غرب و آمریکا با تمام توان برای سقوط دولت سوریه و رفتن بشار اسد قاطع بودند، اما چون ایران اسلامی موافق این اتفاق نبود در نهایت نه فقط بشار اسد برکنار نشد، بلکه حتی سوریه هم سقوط نکرد.

آیت‌الله علما از ایران اسلامی به عنوان یک قدرت بزرگ در منطقه یاد کرد و افزود: امروز ترامپ از ما حساب می برد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: باید قدر قدرت کشور را بدانیم و در مناسبت های مختلف مثل دهه فجر این قدرت را بازگو کنیم.

آیت‌الله علما در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود، افزود: فشارها و سختی هایی هست که البته مقداری از آنها هم به داخل کشور برمی گردد که نمی گذارد لذت انقلاب چشیده شود، وگرنه انقلاب خدمات زیادی کرده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: