• سه شنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-3688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برنامه مسابقات کشتی آزاد جام تختی/ حضور کشتی‌گیران ۱۰ کشور در کرمانشاه

برنامه برگزاری رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه اعلام شد.

به گزارش ایسنا، سی و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی با حضور ۱۰ تیم خارجی آذربایجان، ترکیه، گرجستان، بلاروس، قرقیزستان، ارمنستان، هلند، مجارستان، روسیه و سریلانکا و کشتی گیران مطرح کشورمان روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

برنامه برگزاری این مسابقات به شرح زیر است:


چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه:
ساعت ۱۸ تا ۱۹: کلینیک داوری
ساعت ۱۹ تا ۲۰: قرعه کشی و کنفرانس فنی تمامی تیم‌ها

پنج شنبه ۱۸ بهمن ماه:
ساعت ۷ تا ۷:۳۰: معاینات پزشکی
ساعت ۷:۳۰ تا ۸: وزن کشی روز اول- تمامی اوزان (۲ کیلوگرم ارفاق)
ساعت ۹:۳۰ تا ۱۴: مرحله مقدماتی
ساعت ۱۶ تا ۱۶:۳۰: مراسم افتتاحیه
ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۱: مرحله مقدماتی

جمعه ۱۹ بهمن ماه:
ساعت ۷:۳۰ تا ۸: وزن کشی روز دوم (۲ کیلوگرم ارفاق)
ساعت ۱۰ تا ۱۲: مسابقات شانس مجدد و رده بندی
ساعت ۱۴: مسابقات فینال

اسامی کشتی‌گیران ایرانی شرکت کننده در جام تختی به شرح زیر است:


۵۷ کیلوگرم: رضا اطری (مازندران) علیرضا سرلک (لرستان) نادرحاج آقانیا (کرمان) افشین رحمانی (مازندران) محمد طهماسبی (گلستان) محسن ملکی (تهران) میثم فیروز آبادی (همدان) یونس سرمستی (آذربایجان شرقی)

۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور (مازندران) ایمان صادقی (مازندران) محمدباقر یخکشی (مازندران) محمد نامجو مطلق (گیلان) رحمان رحیم پور (فارس) میرعلی باوفا سادات (تهران)

۶۵ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی (تهران) مرتضی قیاسی (لرستان) پیمان بیابانی (تهران) مهران نصیری (مازندران) فرزاد عموزاد (مازندران) مهران شیخی مازندران) افشین خوشبخت (البرز)

۷۰ کیلوگرم: سیداحمدمحمدی (مازندران) یونس امامی (تهران) حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) مهدی یگانه جعفری (مازندران) ایمان رحمانی زاده (مازندران) میثم نصیری (زنجان) فرهاد نوری (تهران)

۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی (تهران) رضا افضلی (کرمانشاه) حامد رشیدی (کرمانشاه) مسعود کمروند (همدان) محمد امیری (تهران) اسلام شکوهی (قم) نوید زنگنه (تهران)

۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری (کرمانشاه) امیدحسن تبار (مازندران) حمیدزرین پیکر (تهران) علیرضا قاسمی (تهران) محمدرضاآرش (لرستان) علی سوادکوهی (مازندران) مجتبی اصغری (گیلان)

۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور (مازندران) احمد بذری (مازندران) سیدعلی موسوی (گیلان) حسین خداکرمی (مازندران) رضا مظفری (مازندران) مرصاد مرغزاری (مازندران) ابوالفضل هاشمی (مازندران) مسعود مددی (البرز)

۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی (مازندران) حسین شهبازی (تهران) ارشک محبی (کرمانشاه) محمدحسین فیروز پور مازندران) رضا بیات (خراسان رضوی) پژمان فضل الله تبار (مازندران) عزت اله اکبری (مازندران)

۹۷ کیلوگرم: عباس فروتن (مازندران) علی شعبانی (مازندران) مجتبی گلیج (مازندران) امیر محمدی (خراسان شمالی) حامد طالبی زرین کمر (مازندران) اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) علیرضا گودرزی (تهران) حسین رمضانیان (مازندران) دانیال شریعتی نیا (همدان) هادی وفایی پور (همدان)

۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی (کرمانشاه) امین طاهری (تهران) جعفر شمس ناتری (مازندران) نعیم حسن زاده (مازندران) علیرضا کُرزبر (لرستان) سیدمهدی هاشمی (مازندران) امیر یاری (البرز) وحید یوسف وند (لرستان)

اسامی کشتی‌گیران رده جوانان:

۵۷ کیلوگرم: رضا علی جان زاده (مازندران)
۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی (مازندران) مهدی عشقی (مازندران)
۷۴ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی (مازندران)
۷۹ کیلوگرم: سجاد غلامی (البرز)

همچنین قهرمانان مسابقات پهلوانی نیز می‌توانند در جام تختی شرکت کنند.



سرمربی: غلامرضا محمدی
سرمربی جوانان: محمد طلایی

سرمربی امید: علیرضا رضایی

مربیان منتخب سرمربی با استناد به بند ۱ بخش (و) نظام نامه فنی کشتی کشور انتخاب مربیان تیم ملی: ابراهیم مهربان- عباس حاج کناری- صادق گودرزی- تیمور مرادی- سعید واگذاری- امیر آشوری- علی محمد مالمیر و یک مربی به معرفی هیأت کشتی استان‌های مازندران- تهران- گیلان- گلستان و لرستان

سرپرست: هادی حبیبی

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: