• چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-11114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل صندوق امداد ولایت کشور:

نیازمند در صف اخذ تسهیلات نداریم

به گفته مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد امام خمینی(ره) این صندوق در دو سال گذشته 1900 میلیارد تومان تسهیلات به نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد کشور پرداخت کرده است. 

مجید باجلان در حاشیه همایش ترویج فرهنگ قرض الحسنه در کرمانشاه، در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به تاسیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد در سال 95، اظهار کرد: این صندوق خدمات وام قرض الحسنه را با ضمانت آسان و با سهولت و بدون تشریفات به مددجویان کل کشور ارائه می دهد. 

وی بابیان اینکه وام های این صندوق در سه قالب شامل وام توانمندسازی و اشتغال، وام مسکن و وام گره گشایی و کارگشایی به متقاضیان پرداخت می شود، گفت: سقف پرداخت تسهیلات وام توانمندسازی و اشتغال 30 میلیون تومان، وام مسکن 15 میلیون تومان و وام گره گشایی و کارگشایی نیازمندان پنج میلیون تومان است. 

مدیرعامل صندوق امداد ولایت کشور تصریح کرد: این صندوق از زمان تاسیس تاکنون 1900 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در کشور پرداخت کرده که سهم استان کرمانشاه از این میزان تسهیلات 55 میلیارد تومان است. 

وی باتاکید بر اینکه در کل کشور نیازمند در صف اخذ وام از این صندوق نداریم، گفت: باتوجه به شرایط اقتصادی که در کشور به وجود آمده، در پنج ماه گذشته وام تمام متقاضیان را پرداخت کرده ایم و حتی به نیازمندانی که تحت پوشش کمیته امداد نیستند نیز پرداخت تسهیلات داشته ایم. 

باجلان در ادامه به سفر و بازدید خود از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: در این سفر مقرر شد تا با تسهیل و امهال وام‌هایی که نیازمندان تحت پوشش این مناطق گرفته اند، یک دوره تنفس برای بازپرداخت وام هایشان داشته باشیم. 

باجلان تاکید کرد: همچنین در این سفر دو میلیارد تومان اعتبار جهت پرداخت وام های اشتغالزایی و سه میلیارد تومان اعتبار در راستای ارائه تسهیلات گره گشایی و کارگشایی به نیازمندان این مناطق اختصاص دادیم.  

مدیرعامل صندوق امداد ولایت تصریح کرد: با این اعتباری که به استان اختصاص خواهیم داد، تا 20 اسفند وام های تمام متقاضیان استان پرداخت خواهد شد. 

وی در پایان از خیرین استان کرمانشاه خواست تا با سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت استان به تامین منابع اعتباری برای پرداخت تسهیلات به نیازمندان کمک کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: