• چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-11214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دبیر هیات فوتبال استان خبرداد:

درخواست کرمانشاه برای میزبانی مسابقات یکی از رده‎های پایه فوتبال غرب آسیا

دبیر هیات فوتبال استان کرمانشاه گفت: درخواست میزبانی مسابقات یکی از رده‌های پایه فوتبال غرب آسیا را به فدراسیون فوتبال ارسال کرده‌ایم.

ساسان سهامی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به قطعی شدن میزبانی ایران برای برگزاری مسابقات یکی از رده های پایه(جوانان یا نوجوانان) فوتبال غرب آسیا، اظهار کرد: باتوجه به زیرساخت ها و پتانسیل های کرمانشاه در زمینه فوتبال، طی درخواستی مکتوب از فدراسیون خواسته ایم تا میزبانی این مسابقات را به کرمانشاه واگذار کند.

وی با بیان اینکه این درخواست هفته پیش به فدراسیون فوتبال ارسال شد، تصریح کرد: البته پیش از این نیز رایزنی های شفاهی با فدراسیون داشتیم که مسئولان مربوطه موافقت ضمنی خود را با میزبانی کرمانشاه اعلام کردند.  

دبیر هیات فوتبال کرمانشاه افزود: علاوه بر کرمانشاه چند استان دیگر هم متقاضی میزبانی این مسابقات هستند که در تلاشیم بتوانیم با توجه به شرایط و زیرساخت هایی که داریم، میزبانی این مسابقات را بگیریم.  

وی بابیان اینکه مسابقات احتمالا اردیبهشت و خرداد سال آینده باحضور پنج تا شش تیم از غرب آسیا برگزار خواهد شد، گفت: فدارسیون طی یک ماه آینده میزبان مسابقات را مشخص می کند که اگر میزبانی به کرمانشاه برسد، چند ماه زمان برای آمادگی کامل برگزاری مسابقات را خواهیم داشت.

سهامی تاکید کرد: درصورت واگذاری میزبانی به کرمانشاه، زمین ورزشگاه 15 خرداد و ورزشگاه آزادی را محل برگزاری مسابقات قرار خواهیم داد.

وی یادآورشد: همچنین در بحث اسکان تیم ها نیز به لحاظ هتل و محل اقامت ظرفیت خوبی در استان داریم و در این رابطه مشکلی وجود ندارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: