• سه شنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-11714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر حج و زیارت کرمانشاه:

حداقل 30 اعزام نوروزی به عتبات عالیات خواهیم داشت

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه اظهارکرد: برای نوروز امسال حداقل 30 کاروان را به عتبات عالیات اعزام خواهیم کرد.

حامد دارابی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه اعزام های نوروزی امسال از 24 اسفند آغاز می شود و تا هشتم فروردین ادامه دارد، عنوان کرد: امسال به دنبال این هستیم تا حداقل 1200 نفر را در قالب 30 کاروان به عتبات عالیات اعزام کنیم.

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه درخصوص میزان افزایش هزینه های سفر امسال نیز گفت: درحال حاضر میانگین هزینه سفر به عتبات بین یک میلیون و 600 تا یک میلیون و 900 هزار تومان است که برای اعزام های نوروزی این هزینه ها حدود 15 درصد افزایش می یابد.

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه هرساله در ایام نوروز شاهد افزایش حجم زائرین عتبات عالیات هستیم، هتل های عراقی قیمت ها را بالا می برند، اما سازمان حج و زیارت کشور علیرغم این مسئله تدابیری اندیشیده تا چندان افزایش قیمت هزینه های سفر را برای زائرین نداشته باشیم و تنها در حد 15 درصد افزایش پیدا کند.

دارابی در رابطه با مدت اقامت زائرین  در عتبات عالیات نیز عنوان کرد: مدت اقامت های درنظر گرفته شده هفت روزه است، اما برای اینکه تعداد زئران بیشتری بتوانند در این مدت به عتبات عالیات سفر کنند، پکیج های پنج روزه را نیز در نظر گرفته ایم.

وی در پایان بابیان اینکه 18  دفتر زیارتی استان کار ثبت نام متقاضیان را انجام می دهند، افزود: از آنجایی که تعدادی دفاترغیرمجاز نیز اقدام به ثبت نام متقاضیان برای اعزام به عتبات عالیات می کنند، توصیه می کنیم افرادی که متقاضی ثبت نام هستند برای آگاهی از اسامی و مکان دفاتر مجاز استان با شماره 08338249745 تماس بگیرند و اطلاعات لازم را در این رابطه دریافت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: