• جمعه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-12114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

عباس جدیدی:

باید تیمی بسازیم که در تمام اوزان حرف برای گفتن داشته باشد

عباس جدیدی گفت: برای کسب نتیجه مطلوب در مسابقات جهانی باید تیمی داشته باشیم که کشتی گیران ما در تمام اوزان حرف برای گفتن داشته باشند.

عباس جدیدی در حاشیه رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی به میزبانی کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه،اظهار کرد: اینکه در برخی اوزان کشتی گیران خوب، در برخی متوسط و در برخی دیگر از اوزان کشتی گیران پایین تری در ترکیب تیم ملی داشته باشیم، موضوعی است که می تواند به تیم ما در مسابقات جهانی لطمه بزند.

این پیشکسوت کشتی افزود: اگز می خواهیم در مسابقات جهانی روی سکو برویم باید بگونه ای کار کنیم که در تمام اوزان یک تیم یکدست و آماده را بتوانیم راهی مسابقات کنیم.

وی به نتایج ضعیف تیم کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جهانی سال گذشته اشاره کرد و گفت: عواملی مانند هدایت تیم، ارتقاء روحیه بچه ها و بالا بردن شناختشان از خودشان و حریفانشان از عواملی بود که می توانست باعث شود تیم ما نتیجه بهتری بگیرد. با این وجود باید از این شکست ها درس بگیریم و پلی برای پیروزیهای بعدی باشد.

 وی بابیان اینکه باید نقاط ضعف تیم ملی را در مسابقات جهانی سال گذشته بخوبی آنالیز و پوشش دهیم، افزود: پوشش دادن نقاط ضعف کشتی با همت و تلاش مربیان و در کنار آن هماهنگی تیم می تواند ما را در این رشته به جایگاهی که شایسته آن هستیم، برساند.

جدیدی در ادامه در خصوص سطح مسابقات جام تختی گفت: در این دوره از رقابت ها آزادکاران عنوان دار و مدال آور کشتی از کشورهای مطرح این رشته شرکت کردند و کشورهای شرکت کننده هم این رقابت ها را به عنوان ملاکی برای ارزیابی کشتی گیران خود قرار داده اند و این مسئله سطح فنی رقابت ها را بالا برده است. 

وی افزود: آزادکاران ایرانی نیز با سطح آمادگی خوبی در این رقابت ها شرکت کردند، چرا که ارزیابی خوبی برای انتخابی تیم ملی است. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: