• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-3685-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/چهل سالگی انقلاب/

حضور پرشور کرمانشاهیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

  کرمانشاهیان همگام با مردم سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده و حمایتشان را از نظام نشان دادند.

 به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مردم ولایی کرمانشاه امروز(۲۲بهمن) همگام با دیگر هموطنانمان در سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کرده و فریاد ضداستکباری سر دادند.

امروز همه از زن و مرد گرفته تا پیر و جوان آمده بودند تا ثابت کنند انقلاب اسلامی ایران در 40 سالگی اش پرصلابت تر از همیشه رو به جلو حرکت می کنند و تحریم ها و مشکلات اقتصادی خللی در حمایت مردم از انقلاب اسلامی ایران ایجاد نخواهد کرد.

حضور نوجوانان و کودکانی که روزهای انقلاب را درک نکرده اند در کنار پدران و مادرانشان صحنه هایی زیبا و حماسی را در راهپیمایی امروز کرمانشاه رقم زده بود.

راهپیمایی 22 بهمن در کرمانشاه از ساعت 10 صبح از مقابل مسجد جامع آغاز شد و به سمت چهارراه بسیج ادامه پیدا کرد. راهپیمایان نیز با در دست داشتن پلاکاردها و سرداد شعارهایی در محکومیت جنایات استکبار و حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر همچون 40 سال گذشته حمایتشان را از انقلاب و نظام به رخ جهانیان کشیدند.

" مرگ بر آمریکا"،" مرگ بر اسرائیل"،" مرگ بر آل سعود"،"مرگ بر ضد ولایت فقیه"،" مرگ بر منافق"،"مرگ بر فتنه گر"،" مرگ بر آشوبگر"،"تحریم آمریکایی دیگر اثر ندارد" از شعارهای راهپیمایان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بود.


همچنین راهپیمایان با سر دادن شعارهای " خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست"، " حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید علی"،" ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده"،" وای اگر رهبرم حکم جهادم دهد، ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد" و " ما همگی برادریم، مطیع امر رهبریم" اعلام کردند که همچون گذشته آماده جانفشانی در راه نظام هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، استاندار و دیگر مسئولین و مدیران استان نیز همگام با مردم در راهپیمایی 22 بهمن حضور داشتند.

در مسیر راهپیمایان نیز برنامه های متنوع فرهنگی و هنری اجرا شد که مورد استقبال کودکان قرار گرفت. همچنین پرچم آمریکا به آتش کشیده شد.

 سخنران مراسم ۲۲ بهمن شهر کرمانشاه حجت السلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور بود.

 راهپیمایی ۲۲ بهمن ه در تمامی شهرستان‌های استان کرمانشاه برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: