• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-3885-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/چهل سالگی انقلاب/

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: با روی کار آمدن ترامپ حس استکبار ستیزی مردم ایران تقویت شده است

  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشورگفت: با روی کار آمدن دولت ترامپ حس استکبار ستیزی مردم ایران تقویت شده است.

 به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، حجت‌الاسلام محمد قمی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در شهر کرمانشاه با تاکید بر اینکه تحریم ها هیچ خللی در عزم و اراده ملت ایران ایجاد نکرده، اظهار کرد: در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب شاهد بوده ایم که هر زمان دشمنان فشارهای خود را بیشتر کرده اند، مردم با توان بیشتری به حمایت از نظام پرداخته و اجازه نداده اند دشمنان به اهدافش برسند.

وی تصریح کرد: با روی کار آمدن دولت ترامپ حس استکبار ستیزی مردم ایران تقویت شده و مردم ما تنفرشان از سیاست های دولت آمریکا و استکبارجهانی بیشتر از گذشته شده است.

 قمی ادامه داد: در سال‌های اخیر شاهد بودیم که سران استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا بیش از گذشته در مورد انقلاب ما اظهار نظر کرده و به زعم خود برای ما دلسوزی می کنند، در حالیکه ملت هوشیار  و آگاه ایران نیازی به این دلسوزی ها ندارند.

 رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد: ملت ایران نیاز به دلسوزی آمریکاییان و ایادی شان ندارند و خودشان از پس مشکلاتشان بر می‌آیند.

قمی با بیان اینکه در ۴۰ سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، مردم بهترین پشتوانه برای انقلاب و نظام بوده اند، ادامه داد: با وجود تمام مشکلاتی که در سال‌های پس از پیروزی انقلاب در کشور ما به وجود آمده اما مردم توانستند از تمامی این سختی‌ها عبور کرده و به پیروزی های مختلف دست پیدا کنن،د تا جایی که امروز ایران اسلامی در زمره کشورهای قدرتمند دنیا قرار دارد.

قمی یادآوری کرد: در این 40 ساله هرجا مردم نقششان پررنگ بوده موفق بودیم و هرجایی که چشم امیدمان به خارج از کشور و بیگانگان بوده، ضربه خورده ایم.

 وی سپس با اشاره به نقش اثرگذار مردم استان کرمانشاه در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی، تصریح کرد: کرمانشاهیان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون با حضور در عرصه های مختلف از انقلاب و دستاوردهای آن دفاع کرده اند.

قمی ادامه داد: کرمانشاهیان همواره با حضور پرشور خود در صحنه های مختلف دشمنان را از دستیابی به اهداف شومشان برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی بازداشته اند.

قمی اضافه کرد: استان کرمانشاه با تقدیم 9800 شهید در دوران دفاع مقد و 15 شهید مدافع حرم دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: