• سه شنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-13214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم فوتسال پلیمر کرمانشاه:

شرایط فراهم شود لیگ برتری می‌شویم

سرمربی تیم فوتسال پلیمر کرمانشاه با اشاره به صعود تیمش به لیگ دسته اول فوتسال کشور، اظهارکرد: تیم پلیمر کرمانشاه یک تیم کارگری است که با ثبات و برنامه ریزی طی سه سال به لیگ دسته اول فوتسال کشور صعود کرد.

منصور محمودی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بابیان اینکه تیم پلیمر یکی از تیم های ریشه دار فوتسال کرمانشاه است که از 15 سال پیش با نام های مختلف در این رشته حضور داشته، اظهارکرد: حدود 70 درصد از بازیکنان این تیم، کارگران پتروشیمی کرمانشاه هستند که طی چندسال گذشته برای صعود تیمشان به لیگ های بالاتر با تمام وجود بازی کردند.

وی تصریح کرد: از آنجایی که تیم پلیمر تاسال 94 اجازه انجام بازی های خارج از کرمانشاه را نداشت، نمی توانستیم در مسابقات لیگ های فوتسال کشوری شرکت کنیم، اما از این سال با تغییر مدیریت پتروشیمی و قهرمانی در مسابقات لیگ استانی، این اجازه را پیدا کردیم تا در مسابقات لیگ دسته سوم فوتسال کشور حضور داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتسال پلیمر کرمانشاه بابیان اینکه این تیم در سال 96 توانست به لیگ دسته دو کشور صعود کند، افزود: سال گذشته در مسابقات لیگ دسته دو با عملکردی خوب توانستیم تامرحله سوم پلی آف صعود کنیم و یک گام تا لیگ دسته اول فاصله داشتیم، اما باتوجه به اینکه اکثر بازیکنان ما را نیروهای پتروشیمی تشکیل می دهند در بازی های آخر تعدادی از بازیکنان را به دلیل حضور در محل کار در اختیار نداشتیم، لذا صعود ما منتفی شد.

وی بااشاره به شرکت مجدد این تیم در مسابقات امسال لیگ دو فوتسال کشور، تصریح کرد: در این دوره برای اینکه به مشکلات سال گذشته دچار نشویم، برنامه ریزی دقیقی انجام دادیم که خوشبختانه توانستیم نتیجه آن را هم ببینیم.

محمودی به شروع مسابقات لیگ دسته اول فوتسال کشور در مرداد یا شهریور سال آینده اشاره کرد و افزود: امیدواریم برای مسابقات این لیگ با مساعدت مسئولان پتروشیمی بتوانیم چند بازیکن جدید جذب کنیم تا در صورتی که بازیکنان شاغل تیم را در اختیار نداشته باشیم بتوانیم از این بازیکنان استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: تیم پلیمر کرمانشاه تیمی کارگری است که طی سه سال توانست باثبات به لیگ دسته اول فوتسال کشور صعود کند و اگر شرایط برای ما مهیا شود سال آینده می توانیم لیگ برتری هم شویم.

سرمربی تیم فوتسال پلیمر کرمانشاه همچنین به حضور تیم شاهین کرمانشاه نیز در مسابقات لیگ دسته یک فوتسال کشور اشاره کرد و گفت: باتوجه به تعامل بسیار خوبی که با مسئولان تیم شاهین کرمانشاه داریم، از تجارب آنها برای حضور تیم پلیمر در لیگ دسته اول فوتسال کشور استفاده خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: