• سه شنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-13414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مرحله دوم پلی آف لیگ دسته اول بسکتبال

ابزارسازان کرمانشاه در دیداری حساس به مصاف اکسون تهران می‌رود

تیم ابزارسازان کرمانشاه که دیدار اول خود در مرحله دوم پلی آف لیگ دسته اول بسکتبال را مقابل تیم اکسون تهران واگذار کرده بود، پنج شنبه و جمعه این هفته دیدارهای دوم و سومش را برابر این تیم در کرمانشاه برگزار می کند.

زمان حسینی سرمربی تیم ابزارسازان کرمانشاه در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بااشاره به شکست هفته پیش تیمش برابر اکسون تهران اظهارکرد: تیم ابزارسازان برای صعود به مرحله سوم و پایانی پلی آف لیگ دسته اول بسکتبال، باید دو بازی این هفته (25 و 26 بهمن) را برابر تیم اکسون تهران با پیروزی پشت سربگذارد.

وی ادامه داد: تیم اکسون تیمی قابل احترام، منظم و باقدرت است، لذا در بازیهای پیش رو کار سختی برای مغلوب کردن این تیم در پیش داریم.

سرمربی تیم ابزارسازان کرمانشاه تصریح کرد: تمام نقاط  ضعف و قوت تیم حریف را در بازی گذشته به خوبی آنالیز کرده و یکسری اشتباهات که تیم ما داشت را نیز شناسایی و برای رفع آن تمرین و برنامه ریزی کرده ایم.

وی تاکید کرد: تمام بازیکنان و مجموعه کادر فنی تیم ابزارسازان همدل و هم قسم شده اند تا نهایت تلاش خود را برای پیروزی در دو بازی پیش رو برابر اکسون تهران بکار گیرند.

حسینی تصریح کرد: در صورتی که بتوانیم از سد این تیم عبور کنیم، در مرحله سوم پلی آف بازی های نسبتا راحتی در پیش داریم و امیدوار به صعود به سوپر لیگ بسکتبال کشور خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: