• چهارشنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-6314-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

یک مسئول:

دستفروشان کرمانشاه ساماندهی می‌شوند/ بازارهای شبانه "دستفروشی" دایر است

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه با اشاره به شلوغی و رونق بازار خریدهای نوروزی، از اجرای طرح‌های ویژه ساماندهی دستفروشان در این ایام خبر داد.

علیرضا بهرامی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به نزدیک شدن سال جدید و رونق بازار بیشتر صنوف گفت: در این ایام از سال به طور معمول به علت رونق بازار تعداد دستفروشان نیز افزایش می یابد و در بیشتر نقاط شهر شاهد فعالیت آنها هستیم.

وی افزود: در همین راستا همه ساله طرح ساماندهی دستفروشان در دستور کار قرار دارد و امسال نیز از مدت ها قبل کار ساماندهی وانت های دستفروشان شروع شده، بطوری که این وانت ها در پیاده روهایی که عریض بوده و شاکی خصوصی ندارد بتوانند مستقر شده و فعالیت کنند.

بهرامی تصریح کرد: جلسات برای ساماندهی دیگر دستفروشان  نیز در حال انجام است و تلاش داریم 15 تا 20 روز پایانی سال این دستفروشان بتوانند طوری که مزاحمتی برای مردم ایجاد نشود، فعالیت کنند.

وی افزود: در حال حاضر بازارهای شبانه برای این دستفروشان برقرار است، بطوری که دستفروشان از ساعت 18 غروب در مسکن،
از ساعت 16:30 در محدوده دبیراعظم و از ساعت 19 در نوبهار می توانند در پیاده روها فعالیت داشته باشند.

بهرامی با اشاره به دایر بودن جمعه بازار در محل پارک شرقی تاق بستان، گفت: این پیشنهاد را مطرح کردیم که در صورت تعطیلی بیشتر صنوف محدوده پارکینگ شهرداری در روز جمعه بتوانیم بازارهایی برای دستفروشان در این محدوده دایر کنیم تا روزهای پایانی سال بتوانند فعالیت بیشتری داشته باشند.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: هدف از ساماندهی دستفروشان این است تا در کنار پیشگیری از مزاحمت های ایجاد شده برای مردم و صنوف، این قشر از جامعه هم بتوانند کسب درآمد داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: